III. LIGA, NYUGATI CSOPORT, 10. FORDULÓ

* Topoľčany–
Nové Zámky         5:0 (3:0)
A hazaiak már a második percben vezetést szereztek és biztosan nyerték a találkozót, melyen a Nyitra-parti együttes alárendelt szerepet játszott.

* Topoľčany–<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

A hazaiak már a második percben vezetést szereztek és biztosan nyerték a találkozót, melyen a Nyitra-parti együttes alárendelt szerepet játszott. A vendégek újabb kudarcukat követően a sereghajtó pozíciójába kerültek. G.: 2. Šmitala, 39. Tóth, 43. A. Candrák, 67. és 84. Rusňák. Jv.: Frič, 470 néző. Sárga lap: P. Baláž, Janásek (mindkettő Topoľčany). NOVÉ ZÁMKY: Rybánsky–Orosi, Döme, Hamar, Holka, Hlavačka, Mlynár, Sebestyéni (74. Horňáček), Andrášik, Trnka, Spišský (46. Mach).

* Zlaté Moravce–

Neded         0:0

A végeken kullogó mátyusföldiek értékes pontot szereztek a jó képességű aranyosmarótiak pályáján. A 78.percben ugyan Kanás a vendégek hálójába juttatta a labdát, ám a játékvezető a találatot les címén érvénytelenítette. Jv.: Laco. Sárga lap: Semanko, Černáček, 580 néző. NEDED: Praj–Oláh, Černáček, Heriban–Semanko (59. Bombicz T.), Kopčan, P. Jedinák, Král, Ölvecký–I. Jedinák, Pčola.

* Púchov B–

Lapáš 2:2 (1:0)

A mérkőzés két harmadában a hazaiak játszották a prímet, a hajrában azonban belelendültek a lapásiak, akik két perc leforgása alatt két gólt és egy értékes pontot szereztek idegenben. G.: 16. Jurga, 56. Vavrík, ill. 73. Pavlovič, 75. Kušpál. Jv.: Marinčák, 250 néző. Sárga lap: Vavrík, ill. Pavlovič.

* Myjava/T. Lúka

D. Vestenice         0:1 (0:0)

A vendégek fordulás után kerekedtek felül, és idegenbeli zsákmányuknak köszönhetően a tabella élére kerültek. G.: 50. B. Krajčo. Jv.: Kéry, 200 néző. Sárga lap: Holič, ill. Kočiš, Masný.

* Bánovce–

Trnava B         0:1 (0:1)

A tabella alján szerénykedő he együttesek párharcát az A keret néhány játékosával megerősített nagyszombati fakócsapat nyerte. G.: 21. Bartoš. Jv.: Šimurka, 150 néző. Sárga lap: Valach, M. Pristach (mindketten Bánovce). Piros lap: 20. Filin (Bánovce).

* J. Bohunice–

Komárno         2:0 (1:0)

Egygólos hazai vezetésnél Otočka óriási ziccert hibázott, ami megbosszulta magát. Nyolc perccel később ugyanis a hazaiak újabb gólt szereztek, s ezzel bebiztosították győzelmüket. A J. Bohunice új szakvezetője, Lihán győzelemmel mutatkozott be ezen az összecsapáson. G.: 24. F. Gajarský, 64. Suchoň. Jv.:Valo, 200 néző. Sárga lap: F. Gajarský. KOMÁRNO: Šutlák–Kökényesi, Otočka, Zlatohlávek, Spál, Kamendy, Krupník, Matúš, Kučera (36. Batla), Poruba, Uzola.

* Led. Rovne–

Nemšová         0:0

A játékosok a két szomszédvár találkozóján hadilábon álltak az irányzékkal, a riválisok a kapusok kiváló teljesítményének „köszönhetően“ végül is gól nélküli döntetlennel zárták a történelminek is nevezhető rangadót. Jv.: Hádek, 650 néző. Sárga lap: Meliš, Šatka, ill. Laco, Naňák.

* Levice–

Štúrovo 1:1 (1:0)

A találkozóról külön tudósításban számolunk be olvasóinknak. G.: 28. Jenes, ill. 81. Gajan.

1.       D. Vestenice         10         7         1         2         18:8         22

2.       Lapáš         10         6         2         2         20:8         20

3.         Štúrovo      10         6         2         2         16:13         20

4.       Levice         10         5         4         1         16:6         19

5.       FC ViOn 10         5         4         1         15:10         19

6.         Myjava/T. Lúka         10         5         1         4         13:8         16

7.         Nemšová    10         5         1         4         15:13         16

8.         Komárno    10         5         1         4         14:16         16

9.       Led. Rovne         10         4         3         3         18:14         15

10.     J. Bohunice         10         4         0         6         8:13         12

11.         Topoľčany 10         2         3         5         13:13         9

12.         Púchov B    10         1         6         3         11:14         9

13.         Trnava B    10         2         2         6         9:16         8

14.     Neded         10         1         4         5         7:18         7

15.         Bánovce      10         2         1         7         5:20         7

16.     N. Zámky         10         1         3         6         9:17         6