<p>Évekbe telt, míg helyzetbe hozta magát. Addig inkább hagyta, hogy sodorja az élet. Bár még mielőtt sodorhatta volna, szélsebesen siklott a kijelölt pályán. Serdülőként ugyanis többszörös magyar síbajnok volt. Aztán hirtelen célt változtatott. </p>
Sztárunk: Bányai Miklós

Színjátszótábori élményei más útra terelték. Ascher Tamás tanácsára jelentkezett a kaposvári egyetem színész szakára, és ott Babarczy László osztályában szerzett diplomát. Kisebb megszakításokkal négy évig játszott Egerben, mára mindez lezárt fejezet Bányai Miklós életében. Világsztárok partnere nagy költségvetésű külföldi produkciókban. Miből lett elege? Mi indította el a nagy vizek felé? Hol találta meg magát újra? Mihez kezdett Amerikában? Miért ment Mexikóba? Hogyan alakult külföldi karrierje? Hogyan lehet értelmesen élni Los Angelesben? Milyen volt Julia Robertsszel reklámfilmet forgatni? Milyen nagy világsztárokkal forgatott még? Milyen a kétlaki élet? Minderre és még sok más kérdésre is választ kap, ha elolvassa Szabó G. László interjúját az e heti Vasárnap már kapható nyomtatott számában!
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.