Kultúra

A Tompa Mihály Országos Verseny döntőjének díjazottjai

Mutatjuk a Tompa Mihály Országos Verseny döntőjének díjazottjait.
Szászi Zoltán

2019. április 27. 21:09

- Szászi Fanni felvétele

I. kategória / vers
Aranysáv:
1. Szabó Sophia Léna    Munka Utcai AI Komárom    
2. Kiss Bence        Móra Ferenc AI Nyékvárkony    
3. Vígh Emese        Kodály Zoltán AI Galánta            

Ezüstsáv:
Bosák Károly Imre, Csiba Dorina, Falanga Frederica Stella Lucia, Gjiergji Izabella, Kóša Ricardo, Kovács Botond, Rácz Dorka, Rehák Hanna, Tóth Gellért

Bronzsáv:
Farkaš Ádám Bálint, Fazekas Stella, Molnár Bálint, Pálos Erik, Zsapka Zsófia

A zsűri különdíja:
Gjiergji Izabella        Deáki Alapiskola 

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Rehák Hanna        MTNYA Marcelháza    

I. kategória / próza
Aranysáv:
1. Bittera Sophie Iman    AI és Óvoda, Pozsonypüspöki    
2. Mihalovič Marcell    Széchenyi István AI, Felsőszeli    
3. Ladányi Viola    MTNYA Marcelháza        

Ezüstsáv:
Biháry Laura, Illés Dorka, Lévai Natália, Nagy Olivér, Senkulič Dézi

Bronzsáv:
Zsigrai Lili, Vavrek István, Szegedi Attila, Preisinger Lea, 
Oláh Fanni, Jóža Damián, Farkaš Megan Magdaléna, Dóczi Balambér, Bašternák Anna

A zsűri különdíja:
Illés Dorka        II. Koháry István AI, Fülek

II. kategória / vers
Aranysáv:
1. Ördögh Zsófia    Czuczor Gergely AI, Érsekújvár    
2. Fónad Lili        Eötvös Utcai AI, Komárom    
3. Presinszky Emma    Alapiskola Nyárasd        

Ezüstsáv:
Algayer Leo, Horňák Marek Maximilián, Majer Jázmin, Mészáros Saskia Jázmin, 
Nógel Alexa, Fülöp Hanna, Marczel Eszter, Mács Zille Anna, Rádi Mátyás

Bronzsáv:
Bíró Bulcsú, Múčka Sophia, Keszeg Ella Ilona, Darabos Barbara, Antal Dávid

A zsűri különdíja:     Mészáros Saskia Jázmin    Amade László AI, Bős    


Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző: 
Mács Zille Anna        Tompa Mihály AI, Rimaszombat

II. kategória / próza
Aranysáv:
1. Gerencséry Erik    MTNYA Marcelháza            
2. Anda Liza        Czuczor Gergely Alapiskola, Érsekújvár    
3. Lukács Lídia     Tompa Mihály Alapiskola, Rimaszombat    

Ezüstsáv:
Tóth Gábor István, Tóth András, Šillo Dominik, Rigó Áron, Pongrácz Tamás Achilles, Pollag Ádám, Madari Hanna, Kürthy Réka, Horváth Lisa, Farkas Dezső Alex, Dórák Lara Jázmin

Bronzsáv:
Szalóczi Boglárka, Sonkoly Krisztián, Dóczi Boldizsár, Bohuš Edina Alexandra

A zsűri különdíja:
Dórák Lara Jázmin    Vámbéry Ármin MTNY Alapiskola, Dunaszerdahely


III. kategória / vers
Aranysáv:

1. Korpás Lilla        Szenczi Molnár Albert AI, Szenc    
2. Gál Ádám Vajk    Tarczy Lajos AI, Hetény        
3. Pinke Marián        Eötvös Utcai AI, Komárom    

Ezüstsáv:
Bedecs Patrik, Bukovský Dorottya, Hlinka Igor, Horváth Zenkő Veronika, Képeš Lóránt, Ruszó Chiara, Zeman Dávid

Bronzsáv:
Rigó Bianka, Nagy Gabriella, Nagy Emma, Mihalovič Veronika, Házik Tímea, Deme Mátyás, Bíróczi Léda

A zsűri különdíja:
Horváth Zenkő Veronika        Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Zeman Dávid            Szenczi Molnár Albert AI, Szenc


III. kategória / próza
Aranysáv:

1. Szőcs Ákos        Szenczi Molnár Albert AI, Szenc    
2. Ožvald Damián    Czuczor Gergely AI, Érsekújvár    
3. Ürge József Jakab    Alapiskola, Fél            

Ezüstsáv:    Pőcz Anna, Vass Roland Eduard, Viszlai Anna Rozália, Lénárt Dóra, 
        Tóth Eszter, Jelen Jázmin, Édes Levente, Fekete Lujza

Bronzsáv:    Tóth Máté, Bajcsi Boglárka, Bernáth Eszter, Blanár Ábel, Pierzchala Virág Anna, 
        Molnár Karolina, Daru Csenge

A zsűri különdíja:
Fekete Lujza        Selye János Gimnázium, Komárom
Vass Roland Eduard    II. Koháry István Alapiskola, Fülek

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Lénárt Dóra    Széchenyi István Alapiskola, Felsőszeli


 

Galéria
gallery-image-1
gallery-image-2
gallery-image-3
gallery-image-4
+7

IV. kategória / vers
Aranysáv:

1. Gál Réka Ágota    SJG, Komárom            
2. Bukovszky Orsolya    SJG, Komárom            
3. Nagy Ákos        Ipari Szakközépiskola, Komárom    

Ezüstsáv:
Szalay Mátyás, Sallai Zsóka, Póda László, Mellár László, 
Greman Dorka, Fekete Virág Fanni, Bangha Roland, Balla Barnabás

Bronzsáv:
Tóth Friderika, Medza Réka, Laczkó Tamara, Horváth Balázs, Gál Sára, Renczes Fanni, Balog Maros

A zsűri különdíja:
Balla Barnabás        Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta
Greman Dorka        Madách Imre MTNY Gimnázium, Somorja

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Póda László        MTNY Alapiskola és Gimnázium, Pozsony


IV. kategória / próza
Aranysáv:

1. Horňák Liliána    Márai Sándor Gimnázium Kassa    
2. Köles Bence        Magángimnázium, Dunaszerdahely    
3. Nagy Viktor        MARIANUM, Komárom        

Ezüstsáv:
Ziff Stella, Záreczky Mária, Varga Renáta, Szabó Júlia, Patócs Natasa, Matuš Lilla, Králik Máté, Kónya Dániel

Bronzsáv:
Papp Márton, Oros Boglárka Sára, Mezőszállási Márk, Mészáros Fatime, Lelovics Gergely, Keszegh Réka, Farkas Dániel

A zsűri különdíja

Kónya Dániel Márai Sándor Alapiskola és Gimnázium Kassa

V. kategória / vers
Aranysáv:

1. Fodor Péter        Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem
2. Papp Viktória    Nyitrai Konstantin Filozófus Egyetem
3. Csölle Stefánia    Fűr

Ezüstsáv:
Balla Dávid, Bohák Anikó

Bronzsáv:
Demko András, Cibuľa Katalin

Hazai szerző művét előadó legsikeresebb versenyző:
Bohák Anikó        Kéty

V. kategória / próza
Aranysáv:

1. Kontár Piroska    Alsószeli
2. Dóczi Henrietta    Kiskövesd

Bronzsáv:
Mgr. Nagy Tibor


VI. kategória / énekelt-megzenésített versek
Aranysáv:

1. Zekeres együttes    Szepsi    Viszlai Tibor
(Különdíj: részvétel a Borostyán fesztiválon)
2. A.F.F. zenekar        Kassa    Bodnár Attila
(Különdíj: a legizgalmasabban hangszerelt előadás)
3. Göbő Anna és Sándor    Léva    Göbő Sándor

A zsűri különdíjával aranysávos a: HoryZone

Ezüstsáv:
Viharvirág, Törtakkord, The Töpörtyűk, SUHANCOK, Red Lips, Proveniens, 
PARADIGMA, New Orleans, majd alvászavar, EndORFin, DADA CLUB, CSILLAGVIRÁG


Bronzsáv:Everest, CAMPA-NULLA, Alárbopavi

VII. kategória / lírai színpadok
Aranysáv:

1. Huncutkák Színjátszó Csoport        Bátka        
2. KGSzT Lírai Színpad    Márai Sándor Gimnázium, Kassa    

Ezüstsáv:
TSÍZIÓ Diákszínpad Galánta, GIMISz Diákszínpad Komárom 

Bronzsáv:
Sycorax Királyhelmec

A zsűri különdíja a kreatív színészi játékért:
Balla Barnabás

Ígéretes előadói teljesítményéért:
Lovas Gergő

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Matovič nekiment a Tisztességes Szlovákiáért mozgalomnak

Tévhitek az ételmérgezésről

Az alkalmazottak több mint harmada akar munkahelyet váltani, és jók az esélyeik

Tűzoltóakció a pozsonyi Lafranconi hídon, lezárták a D1-est

1,1 millió betegbiztosítási járadékot fizetett ki a Szociális Biztosító

WWF: hétfőre elfogynak a Föld éves erőforrásai

Legfrissebb galériák
Olvasta már?