Diagnosztika a színek segítségével

Színes képsor fut a számítógép képernyőjén, ám néhány másodperc elteltével eltűnnek a színek. Az ember feladata az, hogy a megfelelő gombok segítségével – emlékezetből – viszszavarázsolja az eredeti képsort, vagyis amennyire csak lehet, rekonstruálja a színeket.

Az érsekújvári Anda Erika, a Szlovákiában még alig ismert orosz Strannik diagnosztikai módszer alkalmazója állítja: sok mindent elárul az emberről, hogy mennyire sikerül a képeket „kiszíneznie”.

Kérem, mondja el olvasóinknak, minek alapján lehetséges ez?

Színérzékelésünk rezgésszámának elemzése alapján, ez a módszer lényege.

Nagyon tudományosan hangzik.

Megpróbálom kissé érthetőbben: Az emberi szem 16 millió színárnyalatot képes megkülönböztetni. A környezetünkből származó információk 90 százalékát ily módon nyerjük. A rendszer analizálja az eredeti és a kliens által létrehozott képek színskálájának különbségeit, figyelembe véve az életkort és a testsúlyt.

Konkrétan mit lehet ebből kiolvasni?

Például azt, hogy milyen színspektrum hiányzik a szervezet irányításából, milyen az arány az ember érzelmi és értelmi döntéshozatalai között, lelki szinten milyen érzelmi állapotokat, és milyen intenzitással él meg, milyen múltbeli érzelmi állapotokat nem dolgozott fel, s mindez következtében a szervezet milyen szervei mutatnak kóros elváltozásokat, ill. mely szervek sérültek sejtszinten is, s melyek szorulnak korrekcióra.

Említette, hogy a Strannik technológia az emberi testet, mint egészet vizsgálja, az egyes szervek együttműködését, s ennek alapján állapítja meg az egyes betegségek ok-okozati öszszefüggéseit. Ha a számítógép kóros elváltozásokat észlel, akkor mi a teendő? Minden marad a régiben?

Szó sincs róla, ez a módszer korrekciós programot is kínál a szervek működésének helyreállítására. Azonban a korrekció csak akkor lehet igazán sikeres, ha a szellem és a lélek is követi ezeket a változásokat, ezért a kliensnek alaposan, vissza-visszatérően tanulmányoznia kell a szellem és a lélek állapotáról felállított grafikont. Ki kell belőle olvasnia, milyen irányba kell változtatnia magatartásán, gondolkodásán, tettein. Ez tulajdonképpen egy iránytű, amelyhez állandóan vissza kell térni, lassan, türelmesen a lehető legtöbbet kiolvasni belőle.

Melyek azok a területek, amelyekre konkrét korrekciós programot kínál?

Sokáig tartana felsorolni, így csak a legfontosabbakat említem: javítható vele a szellemi és lelki élet, az életkedv, a vér összetétele, az alvás, a testhőmérséklet, elérhető az ideális testsúly, javítható a mozgásszervek működése, rendezni lehet vele a vérnyomást, a cukorszintet, a szexuális aktvitást, lehet kezelni vele a függőségeket. A rendszer maga megállapítja a kóros működést és javasol egy rendszert, melynek korrekciójával a test fizikai állapotát a leghatékonyabban lehet befolyásolni. A korrekciós program végső formáját a klienssel való egyeztetés alapján határozzuk meg, hogy az őt szubjektíven leginkább zavaró problémái is megoldódjanak.

Meddig tart egy „kivizsgálás”?

A kliens számára kb. fél óráig tart, amíg a képsorok színezését elvégzi. A gép ennek alapján kimerítő információt kap: képet az ember szellemi fejlődéséről, lelki és testi egészségéről. Szeretném hangsúlyozni, nem én, hanem a számítógép méri fel és értékeli az adatokat. Az emberi pontatlanság lehetősége tehát teljesen kizárt.

A diagnosztika elvégzése után az ember több grafikont kap. Vajon el tud-e bennük igazodni, tud-e valaki segítséget nyújtani ebben?

Természetesen igen. Az, aki a diagnosztizálást végzi, az útmutatást is ad. A diagnosztika az eredmények értékelésével együtt legalább három órát tart, de a későbbiekben is hozzá lehet fordulni segítségért. Szeretném elmondani, hogy Angliában, Franciaországban és Németországban már múltja van, de a környező országok közül csak Szlovákiában alkalmazzák ezt a módszert. Mindössze 14-en szereztünk képesítést hozzá. (ki)

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?