Esélyes vendéglátók

Pozsony. Ma rendezik a második számú európai kupatorna negyeddöntőjének visszavágó mérkőzéseit. Az odavágó eredményei alapján a hazaiak az esélyesebbek a továbbjutásra, hiszen az első mecscsen három alkalommal döntetleneztek idegenben, mindössze a Hapoel Tel-Aviv nyert otthonában 1:0-ra az AC Milan ellen.

Annak ellenére, hogy a Liberec csak döntetlenül játszott Prágában a Dortmunddal, a továbbjutásra gondol. Nem lesz könnyű dolga. Ladislav Škorpil edző a ligameccs után csaknem két szabad napot adott játékosainak, azt mondta nekik, felejtsenek el mindent, ami összefügg a futballal. A Dortmund a Bundesliga legutóbbi fordulójában 5:1-re elgázolta a Freiburgot, megnőtt a játékosok önbizalma. Meggyógyult a két sérült, a védő Reuter és a brazil Dede.

A MAI VISSZAVÁGÓK, 20.15: Feyenoord-Eindhoven (az első meccsen 1:1); 20.30: Dortmund– Liberec (0:0); 20.45: AC Milan– Hapoel Tel-Aviv (0:1); 21.45: Valencia–Internazionale (1:1).