Elkésett az ellenfél

Komárom/Pozsony. Csak egy mérkőzésen szerepelt a hétvégén a komáromi VC a női röplabda Extraligába. Szombaton ugyanis (az autóbusz motorhibája miatt) a hivatalos várakozási idő letelte után érkezett meg a pozsonyi Forplast csapata a mérkőzésre. Másnap a komáromiak sima vereséget szenvedtek.

KOMÁRNO–SENICA 0:3 (-18, -17, -13). A vendégek magabiztos győzelmet arattak, s főleg a játszmák hajrájában nyújtottak jobb teljesítményt. Mindössze 59 percig tartott a találkozó. A 8. kettős forduló további eredményei: Slávia UK-Pezinok 3:0, Žilina–Žiar 3:1, Doprastav–Senica 0:3, Košice–Žiar 0:3, Žilina–Nitra 3:0, Košice–Nitra 3:0.

10. Komárno 13 1 12 8:37 14

Férfi Extraliga, 9. kettős forduló: Stará Ľubovňa–Žilina 0:3, Dubová–Nové Mesto 1:3, Zvolen–Púchov 3:1, STU Bratislava–Prešov 1:3, VKP Bratislava–Humenné 3:0, STU Bratislava–Humenné 0:3, VKP Bratislava–Prešov 3:2, Zvolen–N. Mesto 3:1, Dubová–Púchov 1:3. (ú)