Sport

Chelsea–Newcastle derbi a tévében

Spanyol, olasz és angol bajnoki focimeccseket láthatunk szombaton.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEFOGLALÓ

2019. január 12. 08:10

7.00 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 5: Sydney-i női tenisztorna, döntő

8.30 – ČT SPORT: Maratoni sífutás, Seefeld

9.00 – EUROSPORT 1: Sydney-i férfitenisztorna, döntő

9.45 – EUROSPORT 2: Északi összetett, Vk, Val di Fiemme

10.30 – NOVA SPORT 1: Nitra–Brno téli Tipsport Liga-focimeccs

12.15 – STV 2, EUROSPORT 1, ČT SPORT: Biatlon-Vk, Oberhof, női üldözéses

13.00 – DIGISPORT 1 (szlovák): Leganés–Huesca spanyol bajnoki focimeccs

13.00 – M4 SPORT: UVSE–Debrecen bajnoki férfi-vízilabdameccs

13.15 – EUROSPORT 2: Sífutó-Vk, női szabadstílusú sprint, Drezda

13.30 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: West Ham–Arsenal angol bajnoki focimeccs

13.30 – SPORT 1 (cseh, magyar): Darts, BDO-vb

13.30 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam, Adelboden

13.30 – ČT SPORT: Cseh terepkerékpár-bajnokság

14.30 – M4 SPORT: Rövid pályás gyorskorcsolya, Eb, döntők, Dordrecht

14.30 – EUROSPORT 1: Északi összetett, Vk, sprint csapatverseny, Val di Fiemme

15.00 – SPORT 2 (cseh, magyar): Lazio–Novara foci Olasz Kupa-nyolcaddöntő

15.00 – EUROSPORT 1, ČT SPORT: Biatlon-Vk, Oberhof, férfi üldözéses

15.00 – EUROSPORT 2: Szánkó-Vk, férfi kettes, 2. futam, Sigulda

15.45 – ORANGE SPORT: Vítkovice–Třinec cseh bajnoki hokimeccs

16.00 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: Brighton–Liverpool angol bajnoki focimeccs

16.00 – EUROSPORT 1: Autósport, Formula-E, Marrákes

16.00 – EUROSPORT 2: Síugró-Vk, Val di Fiemme

16.15 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: Valencia–Valladolid spanyol bajnoki focimeccs

16.30 – ČT SPORT: Bob-Vk, Königssee

16.30 – NOVA SPORT 1: Sirius–Storvreta svéd bajnoki floorballmeccs

17.00 – DIGISPORT 1 (magyar): Amiens–PSG francia bajnoki focimeccs

17.00 – ARENA SPORT 2: Igokea–Crvena zvezda férfikosárlabda Adria-liga-meccs

17.45 – EUROSPORT 2: Szánkó-Vk, női 2. futam, Sigulda

18.00 – SPORT 2 (cseh, magyar): Sampdoria–Milan foci Olasz Kupa-nyolcaddöntő

18.00 – ARENA SPORT 1: Šaľa–Olomouc női kézilabda MOL-liga-meccs

18.15 – M4 SPORT, ČT SPORT: Németország–Brazília férfikézilabda-vb-meccs

18.30 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: Chelsea–Newcastle angol bajnoki focimeccs

18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: Girona–Alavés spanyol bajnoki focimeccs

19.00 – ARENA SPORT 2: Partizan Nis–Krka férfikosárlabda Adria-liga-meccs

19.45 – ORANGE SPORT: Bern–Zug svájci bajnoki hokimeccs

20.00 – NOVA SPORT 2, DIGISPORT 1 (magyar): Nice–Bordeaux francia bajnoki focimeccs

20.00 – DIGISPORT 2 (magyar): Caen–Lille francia bajnoki focimeccs

20.00 – SPORT 1 (cseh, magyar): Darts, BDO-vb

20.30 – M4 SPORT, ČT SPORT: Franciaország–Szerbia férfikézilabda-vb-meccs

20.45 – SPORT 2 (cseh, magyar): Bologna–Juventus foci Olasz Kupa-nyolcaddöntő

20.45 – DIGISPORT 1 (szlovák), SPÍLER 2: Villarreal–Getafe spanyol bajnoki focimeccs

21.00 – ARENA SPORT 1: Cedevita Zagreb–Cibona Zagreb férfikosárlabda Adria-liga-meccs

21.30 – EUROSPORT 1: Síakrobatika, Vk, női mogul, Calgary

22.45 – SPORT 2 (cseh, magyar): Kansas–Indianapolis amerikaifoci NFL-meccs

23.00 – NOVA SPORT 2: Miami–Memhpis kosárlabda NBA-meccs

1.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 1, SPÍLER 1: Montreal–Colorado hoki NHL-meccs

2.00 (vasárnap) – SPORT 2 (cseh, magyar): LA Rams–Dallas amerikaifoci NFL-meccs

4.05 (vasárnap) – NOVA SPORT 1: Edmonton–Arizona hoki NHL-meccs

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

A sertéstelep előtt tiltakoztak a gazdák

A sárosfai gáz nyomában

Kevesebb mint hét évre ítélték a chicagói rendőrt, aki 16 lövéssel ölt meg egy afroamerikai tinédzsert

A hejcei légi katasztrófa áldozataira emlékeztek

Már nem csak a polgármester eskethet

Megkezdődött a meggyilkolt gdanski főpolgármester temetése

Legfrissebb galériák
Olvasta már?