Bališ első angol bajnoki gólja

Sérülése után ismét pályára lépett Németh Szilárd (Middlesbrough), ám ezúltal nem sikerült gól rúgnia. A Boro remek formában van, sorozatban negyedszer győzött. A Newcastle nagyon megszenveddet a győzelemért az újonc WBA-val szenben.

Sérülése után ismét pályára lépett Németh Szilárd (Middlesbrough), ám ezúltal nem sikerült gól rúgnia. A Boro remek formában van, sorozatban negyedszer győzött. A Newcastle nagyon megszenveddet a győzelemért az újonc WBA-val szenben. A birminghamiak egyetlen gólját Igor Bališ szerezte, akinek ez volt az első találata a Premiershipben. A remekül rajtoló Bochum együttese Münchenben látogatott, ahol azonban simán kikapott a félgőzzel játszó Bayern-től. Megszerezte első gólját a Wolfsburg mezében Effenberg, emekül emelt Butt kapujában. A Hertha kapujában nem Király állt, aki egymeccses eltitltását töltötte.

ANGLIA – 9.forduló: Middlesbrough–Bolton 2:0, góllövők: Ehiogu (23.), Geremi (68.); a hazaiaknál Németh Szilárd a 72.percben lépett pályára, Newcastle–West Bromwich 2:1, g.: Shearer (45., 69.), ill. Bališ (27.); a vendéeknél Bališ végig a pályán volt, Southampton–Manchester City 2:0, g.: Ormerod (1., 43.); West Ham–Birmingham 1:2, g.: Cole (17.), ill. John (4., 43.); Fulham– Charlton 1:0,; Arsenal–Sunderland 3:1; Aston Villa–Leeds 0:0; Blackburn–Tottenham 1:2; Liverpool– Chelsea 0.0.

FRANCIAORSZÁG – 10.forduló: Lille–Marseille 3:0, góllövők: Tapia (15.), Brunel (54.), Cheyrou (64.); Le Havre–Sochaux 1:0, g.: Fauconnier (49.); Vencel a hazaiaknál végigvédte a meccset, Ajaccio–Nantes 1:0, g.: Rodriguez (85.); Montpellier–Lens 0:2, g.: Moreira (40.), Utaka (88.); Nice–Bastia 2:0, g.: Cherrad (75.), Diawara (87.); Rennes– Lyon 0:1, g.: Govou (49.); Strasbourg–Troyes 2:1, g.: Ehret (19.), Ismael (49.), ill. Cousse (28.).

NÉMETORSZÁG – 8.forduló: Hertha–Nürnberg 2:1, góllövők: Marcelinho (75., 83.), illetve Csirics (42.); Wolfsburg–Leverkusen 2:0, g.: Marics (6.), Effenberg (75.); a hazaiaknál Karhan végigjátszotta a találkozót, Bayern–Bochum 4:1, g.: Elber (26., 89.), Pizarro (39., 65.), ill. Schindzielorz (76.); Hanover–Dortmund 0:3, g.: Frings (42.), Koller (63.), Amoroso (87.); Mönchengladbach–Bielefeld 3:0, g.: Aidoo (32., 60.), Van Houdt (44.); Demo a Borussiában a 13.perctől játszott, Schalke–Hamburg 3:0, g.: Agali (9.), Sand (15.), Asamoah (45.); Kaiserslautern–Cottbus 4:0, g.: Klose (18., 72.), Knavs (49.), Hujdurovics (76. – öngól); a vendégeknél Löw a 26. percig játszott, Stuttgart–1860 München 4:1, g.: Kuranyi (46., 48.), Ganea (50. ásé 90.)), ill. Schroth (22.); Bremen–Rostock 0:0, g.: .

OLASZORSZÁG – 4.forduló: Reggina–Brescia 2:2, góllövők: Pierini (43.), Nakamura (82.), illetve Appiah (11.), Baggio (45.–11-esből); AS Roma–Udinese 4:1, g.: Montella (27.), Batistuta (76.), Totti (81., 89.), ill. Sensini (59.); AC Milan–AC Torino 6:0; Chievo–Modena 2.0 ; Empoli–Bologna 0:0; Juventus–Como 1.1; Parma–Perugia 2:2; Piacenza–Internazionale 1:4. .

SPANYOLORSZÁG – az 5.fordulóból: Huel–a-Bilbao 1:2.

AUSZTRIA – 12.forduló: Salzburg– Pasching 3:2; Rapid-Bregenz 2:1; Kärntern–Admira 4:1; Ried– Sturm 1:2; GAK-Austria 0:4.

BELGIUM – 8.forduló: Beerschot-–Mechelen 2:2; Lierse-Antwerp 3:1; Lokeren-St. Liége 3:3; Lommel –Westerlo 5:1; St. FC Bruges–Mouscron 5:1.

CSEHORSZÁG – 9.forduló: Zlín– Teplice 1:0; Blšany–Č. Budějovice 2:0; Jablonec–Bohemians 3:1; Ostrava–Brno 2:1; Příbram–Olomouc 1:0. (dut)