Sport

A zárófordulóban: Hodosban az alsószeliek, Mokcsamogyoróson a kisgérésiek

Befejezéséhez érkezik a hétvégén a 2018/2019-as bajnoki fociévad az alacsonyabb osztályú pontvadászatban. Gazdag kínálatunkból három csemege: az alsószeliek Hodosba, a zsitabesenyőiek Ipolyszalkára, a kisgéresiek Mokcsamogyogyorósra látogatnak. Kalauzunk a mérkőzésrengetegben.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. június 14. 19:42

III. liga

TIPOS III. LIGA, KÖZÉP-SZLOVÁKIA, 28. forduló – szombat, 16.00: R. Sobota–O. Veselé (Kolofík); 17.00: Zvolen–Krásno n/K. (Horný); 17.30: Námestovo–Martin (Dančo). Vasárnap, 17.30: Podbrezová B–L. Štiavnica (Foltán), Poltár–Kalinovo (Horváth), L. Hrádok–Lučenec (Belko), Čadca–Fiľakovo (Faber).

 

TIPOS III. LIGA, KELET-SZLOVÁKIA. 30. forduló – szombat, 17.00: Vranov n/T.–Giraltovce (Šuba). Vasárnap, 17.00: Svidník–Plavnica (Mišenčík), Krompachy–V. Revištia (Maličký), FC Košice–Bardejovská N. Ves (Sučka).

Lapzárta után ért véget: Spišská N. Ves–Humenné, MichaľanyStropkov.

Szabadnapos: Snina, M. Huta.

 

IV. liga

NYUGAT-SZLOVÁKIA, DÉLKELET, 30. forduló – szombat, 13.00: Kozárovce–N. Život (Darnadi). Vasárnap, 17.00: Tovarníky–Marcelová (Šeben), Šurany–Hrušovany (Trnka), Neded–H. Obdokovce (Bogár), Vydrany–D. Saliby (I. Mokrý), Imeľ–Kolárovo (Kasznár).

Szabadnapos: Štúrovo, V. Lovce.

 

KÖZÉP-SZLOVÁKIA, DÉL, 26. forduló – szombat, 17.30: Medzibrod–Badín (Batiz). Vasárnap, 17.30: Kováčová–Šalková (Machyniak), Rakytovce–Sl. Ďarmoty (Žeriava), Pliešovce–Č. Balog (Danko), Detva–N. Baňa (Halfar), Tornaľa–Príbelce (Kováč), Tisovec–Hriňová (Kolofík).

 

KELET-SZLOVÁKIA, DÉL, 30. forduló – vasárnap, 10.45: GečaRudňany (Ištoňa); 17.00: Pavlovce n/U.Strážske (Žofčák), Čičarovce–Kr. Podhradie (Židišin), Topoľany–Sobrance (J. Mano), Sokoľany–Kechnec (Kováčová), Medzev–Petrovce n/L. (Havrila), V. Kapušany–Kalša (Greško), Slávia TU Košice–Čaňa (Bucko).

 

V. liga

NYUGAT-SZLOVÁKIA, DÉL, 30. forduló – szombat, 17.00: Šoporňa–Janíky (D. Kukan), M. DvorníkyVlčany (Husár). Vasárnap, 17.00: Čenkovce–Lehnice (Santa), Váhovce–H. Saliby (P. Krivošík), V. Blahovo–Topoľníky (Petránek), V. Meder–Zl. Klasy (Borkovič), Trstice–Sap-Ňárad (Sárai).

Korábban lejátszották: Kost. Kračany–M. Mača 1:4.

KÖZÉP, 30. forduló – szombat, 13.00: Oponice–Nevidzany (M. Mokrý); 17.00: Báb–Jacovce (Matulová), Vasárnap, 17.00: V. Zálužie–Krušovce (M. Švolík), Zbehy–Rumanová (Drobec), Solčany–Kovarce (Šima), H. Kráľová–V. Lapáš (Pecek), Ivanka p/Nr.–Pata (Čaja).

Elmarad: Alekšince–Čeľadice (játék nélkül 3:0, a Čeľadice csapata nem lép pályára).

KELET, 30. forduló – szombat, 17.00: Hurbanovo–Tvrdošovce (Srnec), Podlužany–V. Ďur (Hybský), Dvory n/Ž.–Okoličná n/O. Fehér), Kmeťovo–FK Activ V. Kosihy (Piaček). Vasárnap, 17.00: Pribeta–Levice (Hrabaj), Chotín–V. Kýr (Rusinko), Šahy–Nesvady (Belanský), Salka–Bešeňov (Joz. Kováč).

 

KÖZÉP-SZLOVÁKIA, D CSOPORT, 26. forduló – vasárnap, 17.30: Čebovce–Radzovce (Konček), Cinobaňa–Hajnáčka (Ratkovský), Jesenské–Ožďany (Turňa), Sklabiná–V. Krtíš (Šága), Olováry–Málinec (Kúchen), Vinica–Hnúšťa (Medveď), S. Láza–Revúca (Urda).

 

KELET-SZLOVÁKIA, ZEMPLÉNI CSOPORT, 26. forduló – vasárnap, 17.00: CejkovMočarany (Gajdoš), Vinné–Lastomír (Macko), Čierna n/T.–Michaľany (Leško), Úpor–Parchovany (Kurtak), Kr. Chlmec–Streda n/B. (Tomáš), Kr. Liesková–M. Horeš (Djordjevič), Z. TeplicaN. Ves (Molitoris).

KASSA-GÖMÖRI CSOPORT, 26. forduló – szombat, 17.00: ŤahanovceSeňa (Končár). Vasárnap, 17.00: Poproč–Ždaňa (Ševčík), Košická N. Ves–Kokšov-Bakša (Sendek), Čečejovce–Haniska (Juhás), Bidovce–Lokomotyva Košice B (Gnip), Ťahanovce–Seňa (Končár), M. Ida–Budimír (Farkaš).

 

Területi bajnokságok

DUNASZERDAHELY, AG SPORT (VI.) LIGA, 30. forduló – szombat, 17.30: Vrakúň–H. Potôň (Klempa), Ižop–Okoč-Sokolec (Virág), Jahodná–Baloň (Kosár). Vasárnap, 17.30: Kútniky–V. Paka (Vígh), H. Bar–Michal n/O. (Ürögi), Štvrtok n/O.–O. Potôň (Bors), Šamorín B–Baka (Nagy K.).

Szabadnapos: Holice.

 

KOMÁROM, VI. MEVA LIGA, 30. forduló – szombat, 17.00: Šrobárová–Vrbová n/V./Kava (Halász), Patinc–D. Mládeže (Füssy). Vasárnap, 17.00: Dulovce–Iža (Bircsák), Moča–N. Stráž (Dorčiak), MarcelováB–Čičov (Gula), Zlatná n/O.–B. Kosihy (Tóth H.), Bajč–Z. Olča (Lovász), Búč–Kameničná (Halász).

 

GALÁNTA, TERÜLETI BAJNOKSÁG, 30. forduló – szombat, 18.00: V. MačaVozokany (Lelovics), Jelka–Šalgočka (Oravec). Vasárnap, 10.30: D. Streda–Č. Brod (Szüllő), Č. Voda–Matúškovo (Mrllák); 18.00: Tomášikovo–Šintava (Královič), Mostová–Košúty (Sas).

Lapzárta után ért véget: Sládkovičovo–P. Úľany.

Szabadnapos: V. Úľany.

KEZDŐK (U11), helyosztók, mérkőzések az 1–6. helyért, 10. forduló – szombat, 10.00: Trstice–H. Saliby; 11.00: V. Mača–Váhovce.

Korábban lejátszották: Sereď B–Vlčany 4:3.

Mérkőzések a 7–12. helyért, 10. forduló – szombat, 11.00: Sládkovičovo–Šoporňa. Vasárnap, 11.00: Jelka–P. Úľany, Galanta B–V. Úľany.

Mérkőzések a 13–18. helyért, 10. forduló – vasárnap, 11.00: Matúškovo–Č. Brod, Abrahám/Hoste–Pata, Šintava–D. Saliby.

A fiatalabb diákoknál és a kezdőknél lapzártáig nem jelölték ki a játékvezetőket.

 

GALÁNTA–VÁGSELLYE, II. OSZTÁLY (Vágsellye–Galánta, VII. liga), 30. forduló – szombat, 10.30: JánovceDiakovce (Horník); 18.00: Kr. BrodDlhá n/V. (Sas), Tešedíkovo–D. Saliby B (Tarko), Trnovec n/V.–Vinohrady n/V. (Macho). Vasárnap, 18.00: Hody–Kráľová n/V. (Barczi M.), Veča–Žihárec (lapzártáig nem jelölték ki a játékvezetőt).

Szabadnapos: Selice, Betonáris Šaľa B.

 

NYITRA–VÁGSELLYE–ARANYOSMARÓT, DoubleStarBet VI. LIGA, 30. forduló – vasárnap, 10.30: H. Ohaj–Volkovce (Hujac); 17.00: D. Obdokovce–Lehota p/N. (R. Šimák), Čechynce–Kolíňany (Halandová), Žitavany–V. Cetín (lapzártáig nem jelölték ki a játékvezetőt), Klasov–Betonáris Šaľa (Barát), Výčapy-Opatovce–Chrenová (Uhrin), Rišňovce–Čakajovce (lapzártáig nem jelölték ki a játékvezetőt), Janíkovce–Močenok (Macho). 

DOUBLESTARBET VII. LIGA, B CSOPORT, 30. forduló – szombat, 17.00: Branč–Čifáre (Frajka). Vasárnap, 10.30: Lúčnica n/Ž.–Golianovo (Londák); 17.00: D. Štitáre–Babindol (Joniak), Jelenec–N. Hrnčiarovce (Gajan), Pohranice–Paňa (Mikle), Hosťová–Žitavce (Németh).

Szabadnapos: Dyčka, Vinodol.

 

ÉRSEKÚJVÁR, MEVA VI. LIGA, 30. forduló – vasárnap, 17.00: Semerovo–Šurany B (Lakatos), Vlkas–Bánov (Farkas), Mužla–Úľany n/Ž. (Tóth), Mojzesovo–Zemné (Sklenár), Michal n/Ž.–Lipová (Smreček), Komjatice–D. Ohaj (Greguš), Trávnica–Černík (Remeň), Svodín–Maňa (Labai).

 

LÉVA, MEVA SPORT VI. LIGA, 30. forduló – vasárnap, 17.00: Pl. Vozokany–Želiezovce, Jur n/Hr.–H. Turovce, Lok–P. Ruskov, St. Tekov–N. Dedina, N. Tekov–Žemberovce, Hr. Kosihy–Tlmače, Hr. Kľačany–Čajkov, Kalná n/Hr. B–H. Vrbica.

VII. LIGA (II. osztály), 30. forduló – szombat, 17.00: H. Trsťany–I. Úľany, Bory–Vyškovce n/I. Vasárnap, 14.00: I. Sokolec–Keť; 17.00: Čata–Šarovce, V. Kozmálovce–Plášťovce, M. Ludany–T. Lužany, V. Turovce–M. Kozmálovce.

Szabadnapos: Sikenica.

A VI. és VII. ligában lapzártáig nem jelölték ki a játékvezetőket.

 

LOSONC, DOUBLESTARBET VI. LIGA, 28. forduló – szombat, 17.00: Kalinovo B–Mýtna (Kojnok), Uhorské–Podrečany (Budinec). Vasárnap, 17.00: Hr. Zalužany–Tomášovce (Hedvigy), Biskupice–Vidiná (Žiak), St. Halič–Buzitka (Ďuriš), Hr. Ves–Halič (M. Jačmeník), P. Dravce–Divín (Melicher).

Szabadnapos: Kokava n/R.

 

NAGYKÜRTÖS, VI. LIGA, 26. forduló – vasárnap, 11.00: M. Zlievce–I. Predmostie (Balga R.); 15.00: Lesenice–Záhorce (Zolczer T.); 17.30: Opatovská N. Ves–D. Lom (Majer), M. Kameň–Želovce (Szabó), D. Strehová–K. Kosihy (J. Mihálik), Str. Plachtince–Nenince (Dobos), Balog n/I.–Bušince (Ďuriš).

 

RIMASZOMBAT, DOUBLESTARBET VI. LIGA, 18. forduló – szombat, 16.30: Kráľ–Lubeník (Šupka). Vasárnap, 17.30: Muráň–Radnovce (Vývlek), U. Panica–R. Seč (Repka), V. Blh–Jelšava (Pocklan), Klenovec–Sirk (Beracko).

 

ROZSNYÓ, VI. LIGA, 26. forduló – vasárnap, 17.00: Dobšiná–Kružná (Kamenský), D. Ves–Štítnik (Gyenes J.), Kr. Dlhá Lúka–Plešivec (Raši), Rudná–R. Bystré (Galík), Drnava–Honce (Uharček), V. Slaná–Hrhov (Gyenes L.).

Szabadnapos: Betliar.

 

KASSA-VIDÉK, I. OSZTÁLY, 26. forduló – vasárnap, 11.00: N. Polhora–V. Myšľa (Pužér); 15.00: K. Oľšany–Zdoba (Kuzma); 17.00: Mokrance–Dvorníky-Včeláre (E. Hegedűš), Turňa n/B.–Kysak (Kendi), Sady n/T./Byster–Paňovce (Jároši), Valaliky–Svinica (P. Havrila).

Elmarad: Jasov–Rozhanovce.

 

NAGYMIHÁLY, VI. LIGA, 26. forduló – vasárnap, 14.00: Palín–Hatalov (Mirda), Vojany–Dúbravka (Matej), Trhovište–Poruba p/V. (Rapáč); 17.00: Žbince–Budkovce (L. Kurták), Pozdišovce–Zalužice (Zambory), Krásnovce–Z. Široká (Mazár), V. Remety–Záhor (Pivarník). (ái)

 

Más

ÖREGFIÚK DUNASZERDAHELYI JÁRÁSI BAJNOKSÁGA, 9. forduló, keleti csoport – hétfő, 17.30: Ajax K. Kračany–FC Trstená n/O. (Füle), FC Gabčíkovo–ZsVS Dun. Streda (Csörgő).

Szabadnapos: OB D. Štál.

Nyugati csoport – hétfő, 17.30: OB Trnávka–FC Holice (Tóth), OB H. Potôň–FC H. Bar (Koczó), FC Lehnice–FC Blatná n/O. (Meszáros), FC Michal n/O.–DSC O. Potôň (Katona).

 

INTERLIGA, Galánta, 8. forduló (a műszaki szakközépiskola pályája, a Lidl mellett) – vasárnap, 9.00: Hurikán–RAF Team; 10.00: BonTeam–BlueStars (Grell), Lazio–Santos; 11.00: Javorinka–Ferencváros (Grell), Arsenal–G-klub.

 

RADZOVCE CUP nemzetközi diáktorna (U12) a polgármesteri kupáért, Ragyolc – szombat, 9.00.

Induló csapatok: MTK, Grund 1986 FC Budapest, Salgótarjáni BTC, MŠK Rimavská Sobota, MŠK Novohrad Lučenec és OŠK Radzovce. Mindenki mindenkivel játszik.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

A PS magyar platformja

A legjobb idővel került a döntőbe a szlovákiai kajak négyes

Bugár Béla videóban magyarázza a találkozását Kočnerral

Csak a hulladékelhordást bíznák külsős cégre Párkányban

Gelle csak magára számíthatott, de így is olimpiai kvótát szerzett

Vonzóbbá tennék 
a felsőoktatást

Legfrissebb galériák
Olvasta már?