A Corgoň Liga 24. fordulójának eredményei

<p>A Tatran Prešov felett aratott győzelem után megint kikapott a DAC, 6100 néző előtt. Kelet és közép derbije döntetlennel végződött, viszont erre alig ezren voltak kíváncsiak. Eperjesen a mérkőzést felhőszakadás miatt 15 percre felfüggesztették. A Corgoň Liga 24. fordulójának szombati eredményei.</p>

MFK Dubnica - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
Gól: 68. Angelovič, sárga lap: 50. Marek Kuzma - 50. Serrano,
bíró: Hracho - Rendko, Brendza, 3340 néző

Csapatok:
Dubnica: Zajac - Nosek, Jánošík, Chmelík, M. Ondráš - Pleva, Držík (84. Vlasko) - T. Zápotoka, Grendel (59. J. Zápotoka) - Seye, Marek Kuzma

Slovan: Bičík - Dobrotka, Valachovič, Dosoudil (62. Ľ. Meszároš), P. Petráš - Serrano - S. Slovák (66. Angelovič), J. Kozák, Breznaník - Halenár, Masaryk (86. Černák)

FK Dukla Banská Bystrica - MFK Košice 0:0
sárga lap: 35. Michal Ďuriš, 53. T. Pančík, 90.+ Debnár - 44. K. Kuzma, 61. Dobias, bíró: Hriňák - Laskovský, Bobko, 988 néző

Csapatok:
B. Bystrica: Boroš - M. Pančík, Debnár, Poljovka, Hučko (63. Uškovič) - Miroslav Tóth (44. V. Gajdoš), Pečovský, T. Pančík, Brašeň - Michal Ďuriš, M. Filo ml. (81. Laksík)

Košice: Putnocký - Kišš, Kaminský (69. Smrek), Bašista, R. Cicman - Dobias - Viazanko, N. Matič (80. Škutka), K. Kuzma, Milinkovič (88. L. Janič) - J. Novák

DAC 1904 Dunajská Streda - Spartak Trnava 1:4 (1:1)
Gól: 27. Parvin (tizenegyesből) - 43. Ľ. Hanzel, 53. Jelenkovič, 73. M. Hruška, 89. Filipovič, sárga lap: 75. Abena, 82. Boya - 27. Mir. Hrdina, bíró: Horváth - Mókoš, Bóllo, 6100 néző

Csapatok:
D. Streda: Novota János - Boya, Caha, Adiaba, Gerich – Opoku (46. Labaška), Abena, Parvin (70. Veledar), Hassan (61. Beniušis) - Bajevski, Nlend

Trnava: Mir. Hrdina - Lukáš Došek (42. Jakubička), Gueye, Drobný, Ľ. Hanzel - Devátý, P. Ďuriš, R. Procházka, Jelenkovič, M. Hruška (88. Perez) - Franca (82. Filipovič)

1. FC Tatran Prešov - MFK Ružomberok 2:2 (2:1) – a mérkőzést az első félidőben 15 percre felfüggesztetteék felhőszakadás miatt
Gól: 4. Josl, 36. Čep - 30. Š. Zošák (tizenegyesből), 56. Ďubek, sárga lap: 7. Katona, 24. M. Baran - 72. Š. Zošák, bíró: Fajčík - T. Somoláni, Košecký, 2650 néző

Csapatok:
Prešov: Al-Rashidi - Ščasný, Farbák, Čep, Josl - M. Baran - Vršajevič, Katona, M. Penksa (71. P. Cicman) - Belejík (89. Pekár), Mariano Bernardo (54. Prekop)

Ružomberok: Hajdúch - Siva, J. Maslo, Peter Majerník, Ďubek - T. Sedlák - Kukoľ (90.+ Pilár), P. Maslo, Š. Zošák (79. Lovás), Božok - Lačný (90.+ Jurč)