Tekerés közben lett rosszul.
TRAGÉDIA: Leesett a bicikliről és meghalt egy férfi

Tragikus esemény történt szombaton a Pernek és Malacka közötti útszakaszon: egy 70 éves férfi biciklizés közben hirtelen rosszul lett, és az aszfaltra zuhant.
Társa azonnal a segítségére sietett, és tárcsázta a segélyhívót, közben pedig megpróbálta újraéleszteni.
A helyszínre mentőhelikopter érkezett, a mentősök és az orvosok pedig folytatták a küzdelmet a férfi életéért, sikerrel azonban sajnos nem jártak, az orvos nem sokkal később már csak a halál beálltát tudta megállapítani.
(joj)
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.