3762 alkoholszondás ellenőrzést végeztek, és 35 ittas sofőrt találtak a rendőrök Nagyszombat megyében a múlt héten. Mindössze kettővel kevesebb volt az ittas közlekedő, mint az előző héten – közölte Zlatica Antalová, a Nagyszombat Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Több ittas sofőrt és biciklist is fogtak a rendőrök Nagyszombat megyében

„Az ellenőrzött személyek közül 16 sofőrnél és 19 kerékpárosnál jelzett az alkoholszonda, nagyjából annyinál, mint az előző héten. Kilenc járművezető ellen eljárás indult alkoholos befolyásoltság alatt elkövetett veszélyeztetés miatt” – mondta a szóvivő.
56 káreseményt és 19 közlekedési balesetet regisztráltak a rendőrök az elmúlt héten. „Haláleset nem történt. Egy személy súlyosan, nyolc pedig könnyebben megsérült. Két közúti baleset is ittas vezetés miatt történt” – tette hozzá Antalová.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.