Szünet után fordult a kocka

Szenc. Vasárnap délelőtt játszották a pozsonyi III. liga 15. fordulójának szenci találkozóját, melyen a helyi Koba B csapata a récseiket látta vendégül. Két ellentétes félidőt láttak a nézők. Az elsőben a vendégek, fordulás után viszont a hazaiak játszották a prímet. Már a 10. percben a Koba kapujában táncolt a labda.

Szenc. Vasárnap délelőtt játszották a pozsonyi III. liga 15. fordulójának szenci találkozóját, melyen a helyi Koba B csapata a récseiket látta vendégül. Két ellentétes félidőt láttak a nézők. Az elsőben a vendégek, fordulás után viszont a hazaiak játszották a prímet. Már a 10. percben a Koba kapujában táncolt a labda. A gyors ellentámadásokkal kísérletező fővárosiakat a 10. percben Ščibrány juttatta vezetéshez. Öt perccel később Ščibrány gólpasszából Jančovič volt eredményes. Az enerváltan futballozó hazaiak csak nehezen lendültek játékba. A már-már elillani látszó győzelmi reményeiket az első játékrész legvégén Maršovský szépítő találata hozta vissza. Félidei pihenő után nem csupán térfelet, hanem szerepet is cseréltek az ellenfelek. Az 50. percben a gólerős Maršovský kiegyenlített. Ezt követően a hazaiak akarata érvényesült a pályán. Az 58. és az 59. percben Farkaš egyéni akcióból húzott hasznot. A 63. percben Jankovič növelte a vendéglátók vezetését. A récseiek hibát hibára halmoztak, védelmük az ementáli sajtra emlékeztetett. Az összecsapás hajrájában a klubtulajdonos Daniel Bartko csemetéi hívták fel magukra a szurkolók figyelmét. A csereként pályára került Tomáš átadásából ifj. Daniel volt eredményes. A két ellentétes félidőt hozó összecsapást végül is a hazaiak nyerték, a vendégek második félidei visszafogottsága sokak számára érthetetlennek tűnik. Koba Senec B–Rača 6:2 (1:2). Gólok: 44., 50. Maršovský, 58., 59. Farkaš, 63. Jankovič, 82. ifj. Daniel Bartko, ill. 10. Ščibrány, 15. Jančovič. Sárga lap: Gabura, Jančovič (mindkettő Rača). Játékvezető: Rašo, 210 néző. KOBA SENEC B: Pastucha–Takáč, Šmálik, Maršovský, Illés–ifj. Daniel Bartko, Juričkovič, Strapko, Antal (60. Kulaš)–Jankovič (60. Schiffer), Farkaš (82. T. Bartko). (sme)