Hihetetlen fordulat

Tardoskedd. A nyugat-szlovákiai V. liga keleti csoportjában játszó tardoskeddiek szurkolói egyik ámulatból a másikba estek vasárnap délután. Történt ugyanis, hogy a vendég garamkelecsényiek már a találkozó 10. percében 2:0-ra vezettek. A hazaiak azonban csakhamar felocsúdtak a kábulatból, a 30.

Tardoskedd. A nyugat-szlovákiai V. liga keleti csoportjában játszó tardoskeddiek szurkolói egyik ámulatból a másikba estek vasárnap délután. Történt ugyanis, hogy a vendég garamkelecsényiek már a találkozó 10. percében 2:0-ra vezettek. A hazaiak azonban csakhamar felocsúdtak a kábulatból, a 30. percben már 2:2 volt az állás. Szünet után beindultak Čoknay Norbert tardoskeddi védencei, akik gólfesztivállal kedveskedtek a nézőknek. „A meccs elején félvállról vettük a sereghajtó elleni párharcot. Védelmünk már alighanem a határok nélküli Európában érezte magát. Szerencsére még időben észhez tértünk, s az „egyfélidős” garamkelecsényiek hálójába kilencszer betaláltunk. A helyzetek számát tekintve akár 11:2-re is nyerhettünk volna. Hazai meccseinket egyébként ötös gólátlaggal nyerjük meg tavasszal. Az is igaz, hogy védelmünk is sokszor kapitulál. Kétarcú csapat a miénk. Amint elhagyjuk községünket, máris kétgólos hátrányban vagyunk” – mutatott rá tréfálkozva a tardoskeddiek hibáira és erényeire klubelnökük, Ágh Zoltán. (ái)