A férfi külföldön bujkál.
Harminc éve szökésben lévő bűnözőt köröz a rendőrség

A Besztercebányai Kerületi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a 48 éves Cyril Fedor felkutatásában és kézre kerítésében.
A férfi ellen a Besztercebányai Járásbíróság 1995-ben adott ki elfogatóparancsot lopás, valamint idegen vagyontárgy megrongálásának bűncselekménye miatt.
A bűnöző hosszú ideje külföldön bujkál, tartózkodási helye és mozgása azonban továbbra sem ismert a rendőrség számára.
Amennyiben olyan információval tud szolgálni, amely segíthet a férfi nyomára bukkanni, tegyen bejelentést bármelyik rendőrőrsön, vagy tárcsázza a 158-as segélyhívót.
(rendőrség)
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.