Los Angeles. Mel Gibsont, akiről közismert, hogy mélyen vallásos, nagyon elszomorította az a sok szexbotrány, mely néhány, egyháza kötelékéhez tartozó paphoz kötődik, így elhatározta, hogy nyilvánosan fellép a pedofil papok ellen.
Mel Gibson a pedofil papok ellen
Los Angeles. Mel Gibsont, akiről közismert, hogy mélyen vallásos, nagyon elszomorította az a sok szexbotrány, mely néhány, egyháza kötelékéhez tartozó paphoz kötődik, így elhatározta, hogy nyilvánosan fellép a pedofil papok ellen. Gibson reméli, hogy a gyerekeket molesztáló papokról szóló hírek arra szolgálnak majd, hogy ezek az ügyek nem ismétlődnek meg. Szerinte az egyik legfontosabb fegyver a nyilvánosság: „Ezt a problémát már nem lehet tovább a szőnyeg alá söpörni. Az ördögi papokat fel kell jelenteni a rendőrségen. Természetesen szörnyű szégyenről van szó. De mindenképp beszélni kell róla. A gyermekeim katolikus iskolába járnak és minden vasárnap misére megyünk. A rosszakat ki kell zárni a jók közül, így megkezdődhet a gyógyulási folyamat.” A sztár arról is meg van győződve, hogy, ha megengednék a katolikus papoknak, hogy életstílust váltsanak, akkor minden más lenne. Hozzátette: „A miniszterek és a rabbik megnősülhetnek. A görög-ortodox papok is. A katolikus papok miért nem?”
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.