Két jó eredmény fociban

Labdarúgás
A hétvégi felkészülési meccseket alaposan megzavarta a váratlanul lehullott csapadék. A hó miatt elmaradt a Dorog-Nyergesújfalu mérkőzés, mert a pályát vastagon borította a hó. A felek 28-án játszszák le a meccset. Az Esztergom SC mindkét mérkőzését megtartotta és nem is zárták rosszul a hétvégét.

Labdarúgás

A hétvégi felkészülési meccseket alaposan megzavarta a váratlanul lehullott csapadék. A hó miatt elmaradt a Dorog-Nyergesújfalu mérkőzés, mert a pályát vastagon borította a hó. A felek 28-án játszszák le a meccset. Az Esztergom SC mindkét mérkőzését megtartotta és nem is zárták rosszul a hétvégét. Előbb szombaton, a Vasas pályán 0:1-es félidőt követően 2:2-t játszottak a Pilismaróttal, majd vasárnap Tokodon sima 4:1-es győzelmet arattak. A pilismarótiak elleni mérkőzésen a hazaiak közül egy öngól mellett Németh talált a hálóba, miközben a vendégek két tizenegyesből szerezték góljaikat, Tokodon pedig Mlaka, Kneiszel és Sztojka volt eredményes, egy találat pedig ismét öngólból született.

Röplabda

Váratlanul sima, 3:0-s vereséget szenvedtek a dágiak a legfőbb rivális Szolnok ellen az Extra Liga hétvégi fordulójában, az 5-8. helyért vívott mérkőzésen. A hazaiak az első szettben 7:3-ra elhúztak és ez az előny már elegendőnek bizonyult a szett végéig. A második szettben a Dág SE 6:8-vra még vezetett, de ezt követően a Szolnok folyamatosan zárkózott fel, majd megfordított a játszmát és nyert végül, míg a harmadik szettben az elsőhöz hasonlóan magabiztosan, végig vezetve nyerték a szettet. A 3:0-s vereséggel nagyjából eldőlt, hogy a csapat a 6. helyen fogja zárni a küzdelmeket, de ez az eredmény is dicséretes Bognár Ellák újonc csapatától.