Amint arról korábban beszámoltunk, Ladislav Kamenický (Smer) pénzügyminiszter hétfő reggel közlekedési balesetet szenvedett.
Kamenický: A körülményekhez képest jól vagyok, csak a hátam fáj
„Ma balesetet szenvedtem Pozsonyban. Szerencsére csak a jármű sérült meg, komolyabb személyi sérülés nem történt, csupán a hátam fáj. Köszönöm a mentősöknek és az orvosoknak a professzionális ellátást. A körülményekhez képest jól vagyok” – írta Kamenický a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.
Mint ismert, Ladislav Kamenický (Smer) pénzügyminiszternek hétfőn reggel autóbalesetet szenvedett Pozsonyban. A baleset Malomliget (Mlynské nivy) városrészben történt. „Az előzetes egészségügyi ellátást követően egy 54, valamint egy 59 éves férfit könnyebb sérülésekkel szállítottak kórházba” – tájékoztatott Danka Capáková, a mentőszolgálat operatív központjának munkatársa.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.