VĺZILABDALIGA

Komárom. A szombati Vrútky elleni találkozón nehezebben lendült játékba a Duna-parti együttes, de az utolsó negyedben már egyértelművé vált a rutinosabb, nagyobb játékerőt képviselő hazai csapat fölénye.
A két amatőr gárda összecsapásán megérdemelten győzött a jobbik csapat.

A két amatőr gárda összecsapásán megérdemelten győzött a jobbik csapat. KOMÁRNO– VRÚTKY 15:6 (3:1, 2:1, 4:3 és 6:1). A hazaiak góljait Kádár 5, Martinsky 4, Mišovič 3, Horváth, Gajdáč és Hodek 1-1 lőtték.

A vasárnapi találkozónak a bajnok volt az egyértelmű esélyese. Komárno–Nováky 9:13 (2:5, 1:3, 2:3 és 4:2). Hazai gólok: Horváth 3, Mišovič 3, Kádár 2 és Jankovič 1 lőtték.

A hazai csapatban eltiltás miatt nem játszott a kapus Tabi Péter, de a második számú hálóőr, Bartalos több jő védéssel hívta fel magára a figyelmet. A profikkal szemben az amatőrök jól helytálltak, a végeredmény az ő szemszögükből elfogadhatónak mondható. (kg)

Férfi I. liga, 7. kettősforduló: Slávia Bratislava–Nováky 3:8, Piešťany–ŠKP Košice 4:20, Topoľčany–ATU Košice 14:3, Slávia Bratislava–Vrútky 19:3, Piešťany–ATU Košice 11:12, Topoľčany–ŠKP Košice 3:9.

1. Nováky 13 12 0 1 202:56 24

2. ŠKP 13 11 0 2 139:69 22

3. Slávia 13 10 0 3 139:73 20

4. Topoľčany 12 5 1 6 97:98 11

5. Komárno 12 5 0 7 118:122 10

6. ATU 13 5 0 8 97:148 10

7. Piešťany 13 1 1 11 84:169 3

8. Vrútky 13 1 0 12 61:216 2