Továbbjutott a Dunaferr

Budapest. A 6., utolsó forduló mérkőzésével befejeződtek a férfi Bajnokok Ligája D-csoportjának küzdelmei. Vereséggel zárta a csoportmeccseket a Veszprém együttese, de ettől függetlenül az első helyen jutott a negyeddöntőbe.
MAGDEBURG–VESZPRÉM 25:22 (12:10).

MAGDEBURG–VESZPRÉM 25:22 (12:10). Sportszerű mérkőzést vívott a csoport két továbbjutója, a második félidőben már 20:14-re is vezetett a hazai együttes, a Veszprém a végén felzárkózott, de egyenlíteni nem tudott. A vendégek legeredményesebb játékosa Perez és Pásztor volt, öt, ill. négy góllal. A nyolc között a Veszprém a spanyol Leon együttesével találkozik.

DUNAFERR–ESKILSTUNA (svéd) 26:18 (10:10). A magabiztos idegenbeli sikert 24:13-at követően a dunaújvárosi visszavágón is biztosan nyertek a magyarok, s bejutottak a KEK legjobb nyolc együttese közé. Legeredményesebb magyar játékosok: Tombor 7, Mocsai, Décsi 5-5 gól.