Sport

Real–Bayern rangadó a tv-ben

Ugyan csak a férfikosárlabda Euroligában, de Real Madrid–Bayern München rangadót nézhetünk a tévében. Emellett ma sorsolják második legrangosabb nemzetközi kupasorozatának nyolcaddöntőjét, amit szintén élőben követhetünk a képernyőn.
ÚJ SZÓ-ÖSSZEÁLLÍTÁS

2019. február 22. 07:30

(Képarchívum)

9.15 – EUROSPORT 2: Alpesisí-Vk, Banszko, férfi szuper-G
10.00 – EUROSPORT 1, ČT SPORT: Északi összetett, vb, Seefeld, nagysánc
12.45 – EUROSPORT 1: Alpesisí-Vk, Banszko, férfi kombináció
13.00 – SPORT 1 (magyar), EUROSPORT 2, DIGISPORT 1 (magyar): Labdarúgó Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása
13.30 – ORANGE SPORT: Küzdősport, ONE Championship
13.45 – EUROSPORT 2: Sznúker, shoot out, Watford
14.00 – EUROSPORT 1, ČT SPORT: Síugró-vb, Seefeld, férfi selejtező
14.00 – SPORT 1 (cseh): Marseille-i férfitenisztorna
14.00 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 5: Dubaji női tenisztorna, elődöntő
14.30 – DUNA WORLD: Budapesti női tenisztorna
15.00 – SPORT 2 (cseh): Cseljabinszk–Szentpétervár jégkorong KHL-mérkőzés
15.00 – EUROSPORT 2: Andalúziai kerékpáros-körverseny, 3. szakasz
15.45 – EUROSPORT 1, ČT SPORT, STV 2: Északi összetett, vb, Seefeld, férfi 10 km
16.45 – EUROSPORT 2: Algarvei kerékpáros-körverseny, 3. szakasz
17.00 – SPORT 2 (magyar): Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Düsseldorf
17.15 – ORANGE SPORT: Karlovy Vary–Brno cseh bajnoki jégkorongmérkőzés
17.30 – SPORT 2 (cseh): Szocsi– Slovan Bratislava jégkorong KHL-mérkőzés
17.45 – ČT SPORT: Liberec–Dukla Praha cseh bajnoki labdarúgó-mérkőzés
17.45 – DIGISPORT 2 (magyar): Fehérvár–Vienna Capitals jégkorong EBEL-mérkőzés
18.15 – DIGISPORT 3 (magyar): Darüssafaka–Fenerbahce férfikosárlabda Euroliga-mérkőzés
18.30 – DIGISPORT 1 (szlovák): Union Berlin–Bielefeld Bundesliga II-es labdarúgó-mérkőzés
18.30 – DIGISPORT 2 (szlovák): Fürth–Heidenheim Bundesliga II-es labdarúgó-mérkőzés
19.00 – DIGISPORT 3 (szlovák): Riói férfitenisztorna
19.30 – ARENA SPORT 1: LASK Linz–Austria Wien osztrák bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.45 – EUROSPORT 1: Sznúker, shoot out, Watford
20.00 – M4 SPORT: Olaszország– Magyarország férfikosárlabda-vb-selejtező
20.30 – DIGISPORT 1 (Szlovák), SPORT 1 (magyar): Bremen– Stuttgart labdarúgó Bundesliga-mérkőzés
20.30 – DIGISPORT 1 (magyar), DIGISPORT 2 (szlovák): AC Milan–Empoli labdarúgó Serie A-mérkőzés
20.45 – DIGISPORT 4, SPÍLER 1: West Ham–Fulham labdarúgó Premier League-mérkőzés 
20.45 – NOVA SPORT 2, DIGISPORT 2 (magyar): Strasbourg– Lille francia bajnoki labdarúgó-mérkőzés
20.45 – SPÍLER 2: Espanyol–Huesca labdarúgó Primera División-mérkőzés
20.45 – NOVA SPORT 1: Gloucester–Saracens angol bajnoki rögbimeccs
21.00 – DIGISPORT 3 (magyar): Real Madrid–Bayern München férfikosárlabda Euroliga-mérkőzés
21.30 – SPORT 2 (magyar): Szellő Imre–Denis Simic profi ökölvívómeccs, Budakalász
22.15 – SPORT 2 (cseh): Tondela– Porto portugál bajnoki labdarúgó-mérkőzés
23.55 – DIGISPORT 3 (szlovák), SPORT 1 (magyar): Riói férfitenisztorna
1.05 (szombat) – NOVA SPORT 1: Ottawa Senators–Columbus Blue Jackets jégkorong NHL-mérkőzés
4.05 (szombat) – NOVA SPORT 2, SPÍLER 1: Las Vegas Golden Knights–Winnipeg Jets jégkorong NHL-mérkőzés

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.

Önnek ajánljuk

Fico tagadja, hogy hallotta volna a Gorilla-felvételt

Vége Saláta szezonjának

Felújították a galántai kórház pszichiátriai osztályát

Agresszív pénzbehajtási trükkök a hitelezőknél

Frissítve

A jövőben csak beoltott gyermekeket vennének fel az óvodákba

Donald Tusk lehetségesnek nevezte a brexit rövid távú halasztását

Legfrissebb galériák
Olvasta már?