Kapusparádé Dallasban

<p>Nagyszerű teljesítménnyel mutatkozott be új csapatában, a Dallas Starsban a kapus Antti Niemi, aki komoly érdemeket szerzett együttese Pittsburgh elleni 3-0-s sikerében az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2015/16-os idényének második játéknapján.</p>

A finn hálóőr a Penguins mind a 37 kapura lövését hárította, e mellett pedig két gólpasszt is adott.    A csütörtöki játéknap legmozgalmasabb találkozóját a Colorado és a Minnesota vívta: előbbi csapat hiába vezetett 3-0-ra, majd 4-1-re is, a Wild a harmadik játékrészben bő öt perc alatt ütött négy góllal fordított, és nyert 5-4-re nyert. A Minnesota és a meccs legjobbja Zach Parise volt, aki három gól szerzett.    Eredmények:Dallas Stars-Pittsburgh Penguins 3-0Colorado Avalanche-Minnesota Wild 4-5Boston Bruins-Winnipeg Jets 2-6Buffalo Sabres-Ottawa Senators 1-3Tampa Bay Lightning-Philadelphia Flyers 3-2 - hosszabbítás utánSt. Louis Blues-Edmonton Oilers 3-1Nashville Predators-Carolina Hurricanes 2-1