FK Senica – DAC 3:3 (2:3)

Szenice (Senica) |

<p>Igazi gólzáporos mérkőzést vívott szombaton a vendéglátó FK Senica és a dunaszerdahelyi DAC csapata a Corgoň Liga 25. fordulójában.</p>

A szeniceiek a 12. percben lőtték első góljukat (Irobiso), de a DAC Gergel (22. perc) és Szarka (27.) találatainak köszönhetően gyorsan átvette a vezetést. A Senica a 38. percben Hiagónak köszönhetően egyenlített, ám alig öt percen belül ismét Szarka volt sikeres, így az első félidőt előnnyel (2:3) zárhatták a dunaszerdahelyiek. A második félidőben már csak egy gól esett: Piroska a 79. percben egyenlített (3:3).

A gólesős döntetlen azt jelenti, hogy a DAC-nak sikerült pontot rabolnia a Senica otthonában.

FK Senica - FK DAC 1904 Dunajská Streda 3:3 (2:3)
Gólok: 12. Irobiso, 38. Hiago, 79. Piroska - 22. Gergel, 27. és 43. Szarka. Sárga lap: 20. L. Opiela, 67. Chvátal - 44. Krišto, 88. Klabník, 90.+ O. Szabó. Piros lap: 86. L. Opiela, 49. Szarka. Játékvezetők: Valášek - R. Sluk. Roszbeck, 1728 néző

FK SENICA: Šulla - Cristovam, P. Pavlík, Vitor Gava, Slinkin (85. R. Mazáň) - T. Kóňa (49. Chvátal) - Hiago, L. Opiela, Kalabiška (63. Kosorin) - Piroska - Irobiso
DAC: P. Penksa - M. Turňa, Klabník, Peter Majerník, O. Szabó - Krišto (66. Kwin), G. Straka - E. Ujlaky (89. R. Valenta), Gergel (64. Matúš), Brašeň - Szarka