Elmaradt a Kakko-varázslat, de így is nyertek a finnek

Kassa | Nem történt meglepetés a jégkorong-vb péntek esti mérkőzésein, Finnország Nagy-Britanniát verte, Csehország pedig Olaszországot.
Orosky Tamás

2019. május 17. 19:54

TASR-felvétel

A britek az első harmadot kihúzták kapott gól nélkül, néha maguk sem tudták, hogyan. A második húsz percből azonban csak 24 másodperc telt el, amikor Rajala megszerezte nekik a vezetést. Ezután már csak a gólarány volt kérdéses, a vége 5:0 lett. Bár vártuk, ezúttal elmaradt a Kakko-varázslat, a finn csodagyerek csak helyzetekig jutott.

A pozsonyi, B csoport mérkőzésén a csehek érvényesítették a papírformát, 8:0-ra verték Olaszországot.