Botrány a győri pályán

A Haladás három góllal nyert az Integrál-DAC vendégeként a labdarúgó NB II 18. fordulójában. A mérkőzés ellenőre, Vágner László az MTI-nek elmondta, hogy a 2. félidőben négy percet állt a játék, mert a szombathelyi szurkolók átmentek a hazaiak szektorába és összeverekedtek az Integrál-DAC drukkereivel. Több rendbontó a pályára is bejutott, a találkozó azt követően folytatódott, hogy a rendőrök helyreállították a rendet.

NYUGATI CSOPORT: Integrál-DAC–Haladás 0:3 (0:1), Sorok?sár–Gyirmót 0:1 (0:0) Komló– ESMTK 2:0 (1:0), Dunaújvá?ros– PMFC-Pécs Plaza 1:1 (0:0) Kozármisleny–Lombard FC Pápa 0:0, Ajka–Barcs 2:2 (1:1), Buda?örs–Kaposvölgye 0:0, Mosonma?gyaróvár–Felcsút 3:0 (2:0). Az állás: 1. Haladás 43, 2. Felcsút 38, 3. Lombard Pápa 37.

KELETI CSOPORT: Vác-Újbu?da–Baktalórántháza 4:0 (1:0), Szolnok–Cegléd 2:1 (1:0), Orosháza-Jászberény 0:0, Kazincbarcika-BKV Előre 2:1 (1:0), Vecsés– Ferencváros 1:2 (1:1), g.: Menyhárt, ill. Lipcsei 2 (egyet 11-esből), Makó–Tököl 2:0 (0:0), Bőcs–Tuzsér 3:1 (2:1), Mező?kövesd-Zsóry–Kecskemét 1:2 (1:1). Az állás: 1. Szolnok 41, 2. Kecskemét 39, FTC 38. (mti)