A rimaszombatiak feljöttek a második helyre

Pozsony. Tartja jó formáját a listavezető Ličartovce, idegenben is biztosan győzött, s mivel riválisai pontot vesztettek, növelte előnyét. Nagy ugrást tett a táblázaton a Rim. Sobota, a 6. helyről a másodikra jött fel.
RIM. SOBOTA–TOPOĽČANY 2:0 (1:0). Góllövők: Goga (8.), Valkučák (83.).

RIM. SOBOTA–TOPOĽČANY 2:0 (1:0). Góllövők: Goga (8.), Valkučák (83.). Játékvezető: Šulek, 1100 néző. Színvonalas játékot hozott az összecsapás, a hazaiak már a meccs elején vezetést szereztek: az aktív Ďuriš betört a tizenhatoson belülre, Gogához passzolt, aki közelről talált a hálóba. Egyértelműen jobbak voltak a hazaiak, de a szünet után visszafogták az iramot, s így a vendégek előtt is adódtak helyzetek. Gólt azonban a gömöriek szereztek, Valkučák szabadrúgásból növelte csapata előnyét. A 71. percben a vendégek durván elkaszálták a hazai Šuhajt, a bíró sípja azonban néma maradt. Erre fel a nézők berohantak a pályára, s a rendezőknek kellett megvédeni a játékvezetőt.

PODBREZOVÁ–DAC 0:0. Játékvezető: Bereník, 1800 néző. Mindkét csapat csak küzdötte a labdarúgást, kevésszer kerültek helyzetbe. Pelegrin előtt adódott az első lehetőség, de lövése elkerülte az üresen hagyott kaput. Hiába játszott fölényben a hazai együttes, nem tudta meglepni ellenfelét. A vendégek részéről Kováč és Bognár százszázalékosnak mondható helyzetben hibázott.

SLOVAN B–SENEC 3:3 (0:1). Góllövők: Puchner (57.), Hesek (80., 90.), ill. Piatka (19., 59., 76.). Játékvezető: Vlk, 300 néző. Mind a hat gól védelmi hiba után született. A 76. percig 3:1-re vezettek a vendégek, de nem tudták megtartani előnyüket, mert a harcos felfogásban futballozó hazaiak nagy iramot diktálva egyenlítettek.

DEVĺN–V. LEVÁRE 4:2 (2:2). G.: Tomaček (28.), Santai (36.), Keller (48., 75.), ill. Minarech (34.), Šull (38.). Játékvezető: Straka, 500 néző.

PREŠOV–HUMENNÉ 0:1 (0:0). Góllövő: Kapráľ (62.). Játékvezető: Papuča, 1200 néző. Kiállítva: Čerňan (58., Humenné). Harmadik hazai mérkőzésén sem tudott nyerni az eperjesi együttes.

NITRA–B. BYSTRICA 3:0 (0:0). Góllövők: Jelšic (50.), Kušpál (64., 81.). Játékvezető: Pavlík, 1000 néző.

SENICA–DUBOVÁ 0:0. Játékvezető: Tomčík, 800 néző. Piros lap: Stanický (34., Senica).

ČAŇA–LIČARTOVCE 0:4 (0:1). Góllövők: Lapšanský (28.), Bicák (49.), Andraščík (57.), Höger (90.). Játékvezető: Richtárik, 2700 néző. Piros lap: Kohút (45., Čaňa).

1. Ličartovce 6 6 0 0 14:5 18

2. Rim. Sobota 6 4 1 1 12:6 13

3. Nitra 6 4 0 2 13:6 12

4. Topoľčany 6 4 0 2 11:5 12

5. Senec 6 3 2 1 11:6 11

6. B. Bystrica 6 3 2 1 7:6 11

7. Čaňa 6 3 1 2 12:12 10

8. Humenné 6 3 0 3 7:5 9