A DAC a 2. fordulóban, Fábryéknál kezd a kupában
2020. július 17. 13:30

A két csapat augusztus 2-án, vasárnap csap össze. A 2. forduló lebonyolításának hivatalos időpontja pedig augusztus 19-e, szerda, 17:00 óra.
Nagyrépény a DAC szurkolói számára sem ismeretlen, hiszen itt kezdődött Andrej Fábry pályafutása és a szomszédos Kisrépény (Malé Ripňany) pedig a mai napig az otthona.
A nyitóforduló összecsapásait július végén-augusztus elején abszolválják a csapatok. Az I. és II. liga klubjai immár hagyományosan a második körben kapcsolódnak be a küzdelmekbe, amelynek sorsolását a héten tartották.
A hazai kupasorozat 52. kiírásába – Slovnaft Cup 2020/21 – egy csapattal több jelentkezett be a tavalyinál. Az új idényben az ötödik ligástól egészen az élvonalbeli résztvevőkig bezárólag 229 gárda indul harcba a trófeáért, plusz a területi kupák két győztese. (dac1904.sk)
Rengeteg hírrel bombáznak minket különböző portálok, s nem könnyű felismerni a valódi- és álhíreket. Ezért is fontos, hogy olyan weboldalakról tájékozódjunk, amelyek megbízható, korrekt információkat nyújtanak.
Az ujszo.com szerkesztőségében minden nap azért dolgozunk, hogy Önök kizárólag ellenőrzött, valós híreket kapjanak weboldalunkon. Ennek biztosítása meglehetősen költséges. Mi viszont szeretnénk, hogy minden kedves olvasónk hozzájuthasson az ellenőrzött információkhoz, ez azonban az Önök anyagi segítsége nélkül hosszú távon nem lehetséges.
Ezért kérjük olvasóinkat, hogy járuljanak hozzá az ujszo.com működéséhez. Számítunk Önökre. Önök is számíthatnak ránk.
Ha támogatna bennünket, kattintson az alábbi gombra. Köszönjük.
Támogatom
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.