Tűz ütött ki a tornai cementgyárban, 50 ezer euróra becsülik a kárt (FOTÓK)

Tűz ütött ki csütörtök reggel a tornai (Turňa nad Bodvou) cementgyárban, az anyagi kárt előzetesen 50 ezer euróra becsülik – tájékoztatott a közösségi hálózatán a Kassai Regionális Tűzoltó- és Mentőszolgálat (KR HaZZ).

A  cég telephelyén, a futószalagnál keletkezett a tűz. „Nem sokkal 5 óra után csaptak fel a lángok. Hat tűzoltó vonult ki a helyszínre, kiérkezésükig a cementgyár dolgozói oltották a tüzet” – közölte a tűzoltóság.

A nagy füst miatt légzőkészülékben dolgoztak a tűzoltók, hőkamerát használtak a rejtett tűzfészkek felkutatásához.

A tűz okát szakértők vizsgálják.

Galéria
Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?