Halálos kimenetelű baleset történt pénteken 11:55-kor a Fenyőháza (Ľubochňa) és Rózsahegy (Ružomberok) közötti vasútvonalon.
TRAGÉDIA: Sínekre lépett, halálra gázolta a vonat

A Szlovák Vasúttársaság (ZSSK) Facebookon közzétett tájékoztatása szerint az EC 241-es jelzésű vonat ütötte el azt az embert, aki az említett szakaszon a síneken tartózkodott.
Az illető olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
Az incidenshez a Zsolnai Kerületi Tűzoltó- és Mentőszolgálat (HaZZ) négy munkatársa szállt ki, további személyi sérülés nem történt.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.