Másodszor győzött a Duslo

Vágsellye |

<p>A privigyei MFK ellen megszerezte második győzelmét a sereghajtó Duslo (2:0). Végig a mátyusföldiek irányították a játékot, a technikás vendégek a mezőnyben tetszetősen futballoztak, ám a kapu előtt elfogyott a tudományuk.</p>

A 20. percben Vyskoč tért ölelő átadása után Lancz Oszkár tíz méterről a jobb sarokba bombázott. Ez volt a 35 éves középpályás harmadik találata a bajnokságban, csak rend kedvéért a vágsellyeiek összesen ötször találtak a hálóba.

Röviddel a szünet után Kuba két ziccert is elpuskázott, ám a hajrában a csereként beállt Zajac szöglete után Martin Vyskoč bólintott a privigyei kapuba.

„Színvonalas meccsen megérdemelten nyertünk. Egyre jobban összerázódik a csapat. Ezúttal Lalák, a Trencsénből visszatért Čirik és Lancz vitte a prímet, de valamennyi játékos dicséretet érdemel. Remélem, ez a siker erőt ad a folytatáshoz, s két hét múlva a listavezető púchovi együttest is legyőzzük” – mondta lapunknak Peter Ančic, a vágsellyeiek mestere.

„Rászolgáltak a három pontra a hazaiak, mert jobban akarták a győzelmet. Sajnos, végig veszélytelenek voltunk az ellenfél kapujára, gólerős csatárra lenne szükségünk” – szögezte le Viliam Ilko, a vendégek edzője.