Sávlezárás lesz az R2-es autóút két hídjának javítása miatt Tornalja közelében. Hétfő (március 17.) reggel 7 órától a forgalmat közlekedési lámpa irányítja, várakozásra kell számítani – tájékoztatta a TASR-t Roman Hájek, az Országos Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Sávlezárás lesz az R2-es autóút két hídjának javítása miatt

A Stránsky-csatorna hídját, valamint a III/571-es út feletti hidat újítják fel Füge és Toralja között. A forgalomkorlátozás várhatóan április 12-ig lesz érvényben. A felújítást két fázisban végzik. Először a losonci forgalmi sávban lesznek korlátozások, a másodikban a Kassa irányába vezető sávban.
„A forgalmat közlekedési lámpák irányítják majd, de szükség szerint forgalomirányító rendőrök is lesznek a helyszínen” – közölte Hájek.
„Lassúbb lesz a forgalom, és feltorlódhatnak a járművek, az út megtervezésekor ezzel is számoljanak a sofőrök” – fűzte hozzá a szóvivő.
A Nemzeti autópálya-társaság az R2-es két hídjának hídfőit újítja fel.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.