Még mindig kórházban van az a két férfi, aki a VTSÚ területén sérült meg

kórház k

Továbbra is kórházban van az a két férfi, aki a Záhorie Katonai Műszaki Vizsgáló Intézetben (VTSÚ) történt keddi incidens során sérült meg. A két férfi állapota stabil – erősítették meg a TASR hírügynökségnek a kórházak szóvivői.

„A férfit, akit a tegnapi robbanás után szállítottak be hozzánk, elláttuk, minden vizsgálatot elvégeztünk, és nem állapítottunk meg súlyos sérüléseket. A páciens jól van. Továbbra is kórházban, orvosi felügyelet alatt marad” – mondta Eva Kliská, a pozsonyi egyetemi kórház szóvivője.

A másik sérültet a Bory kórházban ápolják. „A beteg állapota stabil, eszméleténél van” – mondta Bibiána Ovečková, a Penta Hospitals SK kommunikációs munkatársa, és hozzátette, a pácienst az intenzív osztályon ápolják. Dušan Matejička, a baleseti sebészeti osztály vezetője kedden úgy tájékoztatott, hogy beteg állapota stabil, és eszméleténél van.

Kedden robbanás történt a VTSÚ területén, két ember megsérült. A védelmi miniszter tájékoztatása szerint az incidens próbalövés közben történt. A rendőrség általános veszélyeztetés ügyében indított büntetőeljárást.  

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?