Az ukrán légierő szombati közlése szerint Oroszország 178 drónnal támadta Ukrajnát az éjszaka, és az ukrán légvédelem 130 drónt megsemmisített.
Ukrán légierő: ismét drónokkal támadtak éjszaka az orosz erők

Az ukrán tájékoztatás szerint 38 drón eltűnt a radarról. A légierő azt is közölte, hogy az orosz erők két ballisztikus rakétát is kilőttek ukrán területre.
A DTEK ukrán energiaszolgáltató közleményben tudatta szombaton, hogy az éjjeli orosz légicsapások energetikai létesítményeket rongáltak meg a dnyipropetrovszki és az odesszai régióban. A „jelentős károkat okozó” csapások következtében mindkét térségben áramkimaradások vannak.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.