Magyar Péter: Politikai utasításra rúgták ki Ruszin-Szendi Romuluszt a Nemzeti Közszolgálati Egyetemről

magyar peter k

Nyilvánvalóan politikai utasításra rúgták ki azonnali hatállyal Ruszin-Szendi Romulusz volt vezérkari főnököt a Nemzeti Közszolgálati Egyetemről – írta Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke MTI-hez hétfőn eljuttatott közleményében.

Itt tartunk 2025-ben Magyarországon: Orbán Balázs, a miniszterelnök politikai igazgatója, a „hazaáruló kijelentései után” ugyanezen egyetem tanácsadó testületének elnöke maradhatott, de a volt vezérkari főnököt azonnal eltávolítják, mert a Tisza Párt szakértőjeként jobbító szándékú kritikát fogalmazott meg. „Micsoda szánalmas, gyáva és egyben nevetséges lépés ez az Egyetem vezetői és a felbujtó politikai megrendelők részéről. Ahhoz is gyávák voltak, hogy konkrétan leírják, hogy a kirúgás oka a TISZA-hoz való csatlakozás” – áll a közleményben.

Magyar Péter szerint Orbán Viktor miniszterelnök „retteg a hatalma elvesztésétől, ezért mindenkit fenyeget, mindenkin bosszút áll, aki normális emberként fel meri emelni a szavát az embertelenség, a szakmaiatlanság és a korrupció ellen”.

Ha kell családtagokat, ha kell óvónőket és dajkákat, most pedig épp a volt vezérkari főnököt próbálja ellehetetleníteni. „Kevés lesz ez, miniszterelnök úr. Vége van!” – áll a Tisza párt elnökének közleményében.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?