Washington. Tom Lantos magyar származású amerikai szenátorral a választások utáni szlovákiai politikai kilátásokról tárgyalt Ivan Mikloš. A gazdasági miniszterelnök-helyettes a Világbank és a Nemzetközi Valutaalap washingtoni tavaszi ülésén vesz részt.
Mikloš Lantossal tárgyalt
Washington. Tom Lantos magyar származású amerikai szenátorral a választások utáni szlovákiai politikai kilátásokról tárgyalt Ivan Mikloš. A gazdasági miniszterelnök-helyettes a Világbank és a Nemzetközi Valutaalap washingtoni tavaszi ülésén vesz részt. Lantos a közelmúltban több szlovákiai vezetővel – köztük Bugár Bélával, az MKP elnökével – is tárgyalt, akiknek döntő befolyásuk lehet a kormányalakítási tárgyalásokon. (TASR)
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Korábbi cikkek a témában
2025. 01.09.
Hallgass bele az Új Szó napi közéleti podcastjába!
2024. 03.20.
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.