Peter Kotlár
A cseh konteós biológus, Peková elemezte Kotlárnak az mRNS vakcinákat, aki szerint a járványt a Teremtő küldte

Peter Kotlár járványügyi kormánybiztos Soňa Peková cseh konteós mikrobiológus elemzése alapján beszélt arról múlt héten, hogy a Covid-19 elleni mRNS vakcinák módosították az emberek DNS-ét. A beoltottakat génmódosított kukoricához hasonlította Kotlár. Peková az elemzés mellett azt is megállapította, hogy a járványt a Teremtő küldte a világra, hogy tesztelje tudatát.
Soňa Peková molekuláris biológus és konteóhívő készítette el a Covid-19 megelőzésére használt mRNS vakcinák mikrobiológiai elemzését, amely alapján a kukorica génmódosításához hasonlította az oltás hatását az emberekre.
A Moderna és a Pfizer a beoltottakból genetikusan módosított organizmusokat csináltak, úgy bántak az emberekkel a tudtukon kívül, mint a kukoricával
– jelentette ki Kotlár.
Azt azonban nem árulta el, hogy ki készítette számára az elemzést, és nem adott meg róla adatokat sem. Ezt viszont maga a készítő, Soňa Peková cseh mikrobiológus árulta el bejegyzésében, az őt jól jellemző módon. „Amit egyszer átküldötök az interneten, azt az internet abban a pillanatban megszerezte” – indokolta, hogy miért tette közzé elemzését Peková. Elismerte azt is, hogy az eredmények alapján jelenleg beadványt készít a szlovák Főügyészségnek, at állítva hogy ő is bírósági szakértő molekuláris biológiából. Lehet, hogy Csehországban valóban bírósági szakértő, Szlovákiában azonban nincs nyilvántartva. Gyógyszerészetből csak két szakértőt tart nyilván az igazságügyi minisztérium, Peková nincs köztük.
„A Covid a Teremtő tesztje volt”, de „átverés” is egyben
Peková a bejegyzésében azt írja, hogy azért készítette az elemzést, hogy lehetővé váljon ezeknek a „kísérleti és potenciálisan veszélyes készítmények használatának” az azonnali leállítása. Bejegyzésében azonban arról is ír, hogy a Covid-19 egy átverés volt.
Egyben nagyvonalúságot kér olvasóitól azokkal szemben, akik ezt az „átverést” végrehajtották.
Ezt azért tartja indokoltnak, mert szerinte a Covid-19 világjárvány egy „iskola volt, amivel tesztelték az emberi tudat szintjét”. Ráadásul ezt az egészet Peková szerint „zseniálisan Ő indította el. Ő meg akarta tudni, hogy az Ő Tudata hol áll.” Nem hagy kétségek közt senkit arról, hoyg ki ez az Ő. „Ő a Teremtő. Ő Saját magát tesztelte” – írja Peková. Szerencsére a teszt Peková szerint jól sikerült,
Ő elégedett. Ő látja, hogy az emberiség ezt már megoldja.
Peková bejegyzésére a Na druhom brehu • Slovensko & dezinformácie hívta fel a figyelmet. A hírellenőrző portál figyelmeztet, hogy Peková a Covid-19 járvány óta a cseh dezinformációs szféra egyik ismert figurája. A járvány első hulláma után, még 2020-ban azt állította, hogy több nem lesz, ellenezte az oltásokat, különféle alternatív gyógymódokat ajánlott. Jelenleg az Ukrajnából indult szekta, az AllatRa képviselője, amelynek néhány tagja ellen Szlovákiában is eljárás folyik.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.