Négyszer villant a piros lap

Gyakran villant a piros lap a bírók kezében a labdarúgó Soproni Liga 20. fordulójának mérkőzé?sein.
Szombatig négy kiállítást láttak nézők, ebből kétszer a paksi találkozón, ahol két Vasas-focista is piros lapot kapott.
Nézzük, ki miért kényszerült elhagyni idő előtt a játékteret:

u DVSC–MTK 0:2 – a mérkőzés 87.

u DVSC–MTK 0:2 – a mérkőzés 87. percében a hazai Takács utolsó emberként lerántotta az MTK egyik gólra törő játékosát.

u Paks–Vasas 3:0 – Előbb a vendégek soraiból Tóth András látott piros lapot: a 65. percben egy párharcban lekönyökölte Égert, s a játékvezető nem habozott.

A 84. percben Füzi Ákos (szintén Vasas) jutott a kiállítás sorsára: Weitnert buktatta, és ő is kiérdemelte a bírói büntetést. Nem csoda, hogy a Vasas szenvedte el a forduló legnagyobb vereségét.

u DVTK–Kaposvár 2:1 – Már a 93. percben tartott a találkozó, amikor Sebők Vilmos kézzel ért a labdához, jutalma sárga lap volt, s mivel korábban már egyszer látta ezt a színű kártyát, így kénytelen volt hamarabb lemenni a pályáról. A hazaiak szerencséje, hogy a lefújás előtt fogyatkoztak tíz főre, így a kaposváriaknak már nem maradt idejük egyenlíteni. (ú)