III. LIGA, NYUGATI CSOPORT, 14. FORDULÓ

*Púchov B–Nemšová 3:0 (1:0)A vendéglátók elsősorban a gólerős Mužlay felvillanásainak köszönhetően kerekedtek felül a két szomszédvár találkozóján. G.: 12. és 79. Mužlay, 70. Madara. Jv.: Peťovský, sárga lap: Štofík, Vavrík, ill. Valachovič, Kresánek.

*Púchov B–
Nemšová 3:0 (1:0)

*Myjava/Turá Lúka–
Neded 1:1 (1:1)
Óriási meglepetésre a sereghajtó mátyusföldiek pontot zsákmányoltak idegenben. Hesek góljára négy perc elteltével Černáček válaszolt, s az eredmény a párharc végéig már nem változott. Még annak ellenére sem, hogy a minden tekintetben jobb hazaiak a mérkőzés végéig jobbára a vendégek kapuja előtt tanyáztak. A negyediek főleg két védőjük, Heriban és Černáček, illetve Praj kapus remekbe szabott teljesítményének köszönhetik a pontot. G.: 35. Hesek, ill. 39. Černáček. Jv.: Valla, sárga lap: Duga, ill. Kopčan, Kráľ. NEDED: Praj – Oláh, Černáček, Heriban, Kopčan, P. Jedinák, I. Jedinák, Kráľ, Semanko, Ölvecký (62. Bombicz T., 86. Vlčan, 90. Mrllák), Pčola.

*Bánovce–
Komárno 2:2 (2:0)
Két ellentétes félidő szemtanúi voltak a nézők a báni futballpályán. Az elsőben a ugyanis a végeken kullogó hazaiak játszották a prímet, akik Mikuš és Slovák találatai révén megnyugtató előnyhöz jutottak. Szünet után nekibátorodtak a komáromiak, akik jól hajráztak, s pontot zsákmányoltak idegenben. G.: 29. Mikuš, 40. Slovák, ill. 76. Krupník, 86. Uzola. Jv.: Laco, sárga lap: Zita, M. Pristach, ill. Poruba. KOMÁRNO: Tóth P. – Matuš, Otočka, Tot, Šupka, Zlatohlávek (53. Batla), Spal, Kamendy, Poruba (70. Uzola), Krupník, Nagy (60. Lakatoš).

*Trnava B–
Štúrovo 0:0
A hazaiak hat ifistával soraikban egyenrangú ellenfelei voltak az esélyesebb párkányiaknak. A gólhelyzetek számát tekintve a nagyszombatiak B csapata közelebb állt a győzelemhez. Jv.: Petríček, sárga lap: Kolek, Kardoš. ŠTÚROVO: Prohászka – Urbán, Sasko, Smatana, Saláta, Gavroň, Tárnyik (56. Koscelník), Kamas (63. Balázs K.), Gajan, Mišicák, Bábsky (75. Balázs G.).

*Zl. Moravce–
J. Bohunice 1:0 (0:0)
G.: 70. Vondra. Jv.: Otrubčák.
Megérdemelten nyertek a hazaiak. Győzelmüket megkönnyítette a vendégek gyengére sikeredett teljesítménye is, hiszen a J. Bohunice együttese ezúttal bizony alárendelt szerepet játszott a pályán.

* Lednické Rovne–
Topoľčany 3:0 (0:0)
Színvonalas mérkőzésen értékes győzelmet arattak a vendéglátók. G.: 48. Bagin, 60. Holeščák, 90. Turza. Jv. Kéry, ŽK: Tomana, Šatka, ill. Géci, Teplanský.