Hujsa már nem játszhat

Győzött Trencsénben a kassai együttes a jégkorong extraliga szombati, 37. fordulójában, s megerősítette vezető helyét a táblázaton, mivel a Slovan hazai pályán kikapott a Popradtól.

Győzött Trencsénben a kassai együttes a jégkorong extraliga szombati, 37. fordulójában, s megerősítette vezető helyét a táblázaton, mivel a Slovan hazai pályán kikapott a Popradtól. A pozsonyiakat a vereség mellett az is bánthatja, hogy a szezon végéig nélkülözniük kell legeredményesebb játékosukat, Martin Hujsát (lábfejsérülés). Zdeno Cíger, az égszínkékek edzője bejelentette, a vasárnapi, kassaiak elleni mérkőzés előtt hivatalosan is befejezi játékos-pályafutását.

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ–ŽILINA 6:1 (2:1, 1:0, 3:0), g.: Michel Miklík (3., 58.), Tomaška (3.), Trochta (39.), Fatyka (51.), Holečko (54.), ill. Hvila (5.).

TRENČĺN–KOŠICE 2:4 (0:3, 1:1, 1:0), V. Nemec (32.), Homer (47.), ill. M. Šterbák (7.), Špilár (16.), K. Kováč (19., 32.).

SLOVAN–POPRAD 3:6 (1:0, 2:4, 0:2), Uram (8., 34.), D. Pašek (23.), ill. Škovira (28.), A. Kroták (31., 38, 54.), Bambúch (34.), Cipulis (49.).

ZVOLEN–SKALICA 3:2 (0:0, 2:0, 1:2), Škvaridlo (26.), J. Kopecký (35.), T. Jaško (49.), ill. Šátek (44.), Hollý (48.).

NITRA–MARTIN 6:2 (2:0, 4:0, 0:2), G. Saliji (7.), Ľ. Kolník (20., 24.), J. Kováčik (24.), Čacho (34.), Kmeč (35.), ill. Važan (43.), Špirko (47.).

10. Skalica 37 11 0 0 3 0 23 90:142 33

MEGJEGYZÉS – balról az oszlopok: a mérkőzések száma, győzelem hatvan perc alatt (3 pont), győzelem hosszabbítás után (2), győzelem rávezetés után (2), vereség a rávezetés után (0), vereség a hosszabbítás után (0), vereség hatvan perc alatt (0), gólarány és pontszám.KÖVETKEZIK – 38. forduló, január 5., péntek, 17.00: Martin–Poprad; 17.30: Žilina–Slovan, Košice–Liptovský Mikuláš, Skalica–Trenčín, Nitra–Zvolen. (ú)