Bundáról és doppingról Somorján

Somorja. Az élsport árnyékos oldala, a bunda és a dopping lesz a témája a Somorjai Kaszinó csütörtöki vitaestjének. Elcsalt eredmények és hamis aranyak között mennyire örülhetünk sportolóink sikereinek?

Somorja. Az élsport árnyékos oldala, a bunda és a dopping lesz a témája a Somorjai Kaszinó csütörtöki vitaestjének. Elcsalt eredmények és hamis aranyak között mennyire örülhetünk sportolóink sikereinek? A fogadási csalásokról lapunk Focitipp mellékletének szerkesztője, Gazdag József, a tiltott teljesítményfokozásról pedig dr. Pucsok József doppingszakember beszél. A rendezvény este hatkor kezdődik a Perla Borozóban, a belépés díjtalan. (bt)

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?