A 15. FORDULÓ EREDMÉNYEI

RAPID BRATISLAVA–KYSUCKÝ LIESKOVEC 4:0 (2:0), góllövők: Stacho (33., 71.), Škrabák (40. – 11-esből), Veselý (83.). Játékvezető: Kakaščík, 420 néző. Piros lap: Hornák (55., Kys. Lieskovec). Meglepetésre jobban kezdtek a vendégek, ám az első 15 perc után a hazaiak átvették az irányítást, s megérdemelten nyertek.

PRIEVIDZA–SENICA 1:1 (1:0), góllövők: Šnirc (46.), ill. Hýlek (66.). Játékvezető: Bereník, 1300 néző. Végig a vendéglátók diktálták az iramot, ám rengeteg helyzetet kihagytak.FC KOŠICE–PODBREZOVÁ 2:2 (1:0), góllövők: Zeher (35., 70.), ill. Pančík (57., 62.). Játékvezető: Pavlík, 400 néző. A kassaiak nem ijedtek meg az esélyes vendégektől, s Zeher révén vezetést szereztek. Szünet után nagyobb sebességre kapcsoltak a lopériak. Megérdemelt döntetlen született.

TATRAN PREŠOV–DAC 3:0 (2:0), góllövők: Jakubko (10., 25.), Viazanko (55.). Játékvezető: Šulgan, 1700 néző. Nem játszott valami jól a hazai csapat, de így is biztosan szerezte meg a győzelmet. A rendkívül gyengén játszó csallóközieknek a kilencven perc során mindössze egy komoly helyzete akadt, ezt Bognár elpuskázta. Ha az eperjesi csatárok jobban odafigyelnek, nagyobb arányban is nyerhettek volna.

FC NITRA–HUMENNÉ 3:0 (1:0), góllövők: Szórád (30.), Farkaš (66.), Babic (78.). Játékvezető: Sliš, 800 néző. Piros lap: Šamo (83., Humenné). Közepes színvonalú mérkőzést láttak a szurkolók. A bennmaradásért küzdő hazaiak lényegesen többet támadtak, s rászolgáltak a három pontra.