Végzetes védelmi megingás

Pozsony. A szenciek agresszív letámadással már csírájában igyekeztek elfojtani a vendéglátók akcióit. A 14. percben a vendégvédők elméláztak, az őrző nélkül maradt Habaj, esélyt sem adott Vencelnek a közbeavatkozásra.

Pozsony. A szenciek agresszív letámadással már csírájában igyekeztek elfojtani a vendéglátók akcióit. A 14. percben a vendégvédők elméláztak, az őrző nélkül maradt Habaj, esélyt sem adott Vencelnek a közbeavatkozásra. Fordulás után nagyobb fordulatszámra kapcsolt az SFM, a hazaiak kapusának, Šumnýnak azonban kevés dolga akadt. Az 57. percben Roman léc alá tartó szabadrúgását tenyerelte szögletre Vencel. A túloldalon Petrovič pontrúgásánál a 64. percben Šumný jeleskedett. Az izgalmas és ideges légkörben zajló végjátékban Habaj futott el a jobb szélen, jól időzített beadását Roman ügyetlenkedte el. A 90. percben a vendégek a kapu torkából háromszorra sem tudták a hálóba préselni a gólvonalon pattogó labdát.

MŠK ISKRA PETRŽALKA–SFM SENEC 1:0 (1:0). Góllövő: Habaj (14.). Sárga lap: Hadvin, Roman, Ivanič, ill. Kopriva, Štellár. Játékvezető: Dávid, 150 néző. SFM SENEC: Vencel–Čambal, Fiľak, Novák (46. Pomichal), Kopriva–Radošovský (46. Štellár), Andrássy, Bergendi, Futó-Petrovič, Uhlík (Kretter). (pb)