Igazságos döntetlen

Vrakuňa. A III. liga pozsonyi csoportjában pontosztozkodással végződött a vereknyeiek és a szenci SFM csatája. Az első játékrészben a vendéglátók enyhe mezőnyfölényének jegyében peregtek az események. Ennek ellenére a vendégek szerezhettek volna vezetést. A 15.

Vrakuňa. A III. liga pozsonyi csoportjában pontosztozkodással végződött a vereknyeiek és a szenci SFM csatája. Az első játékrészben a vendéglátók enyhe mezőnyfölényének jegyében peregtek az események. Ennek ellenére a vendégek szerezhettek volna vezetést. A 15. percben Štelár egyedül tört kapura, ám Fekete, a hazaiak hálóőre jól zárta a szöget, s hárította a szenci csatár lövését. A 34. percben a szemfüles hazai Szekeres mintegy 45 méterről próbálta átemelni Vencelt, a vendégek kapusát, aki résen volt, ujjheggyel szögletre tolta a labdát. Egy perccel később Vencel ugyan még a mezőnybe tenyerelte Vetter szabadrúgását, a berobbanó Boráros azonban közelről a hálóba célzott. Az első játékrész végén Szekeres lövése a kapufán csattant. Fordulás után a vendégek irányították a játékot, tizenhárom percnyi játék után fordítani tudtak. A 47. percben Mucha szabadrúgása után a sorfalról lepattanó labda Petrovič elé került, aki pontosan célzott. Az 58. percben Petrovič sarokkal Muchához továbbított, a vendégek csatára habozás nélkül a kapuba gurított. Tíz perccel később Vulín átadására jó ütemben érkezett Mizerák, s mintegy hét méterről esélyt sem adott Vencelnek a beavatkozásra. A hajrában már nem változott az eredmény, a játék képe alapján igazságos pontosztozkodás szemtanúi voltak a nézők.

VRAKUŇA–SFM SENEC 2:2 (1:0). Gólok: Boráros (35.), Mizerák (68.), ill. Petrovič (47.), Mucha (58.). Sárga lap: Szalay (SFM Senec). Játékvezető: Stano, 150 néző. VRAKUŇA: Fekete–Mizerák, Buffa, Žák, Herda–Mikula (65. Bugri), Moravčík, Vulin, Boráros–Vetter (78. Čičatka), Szekeres (55. Bódi). SFM SENEC: Vemcel–Kocián, Kopriva, Poór, Novák–Krajčovič, Petrovič, Radašovský (46. Szalay), Orlík (80. D. Bartko)–Mucha, Štelár (88. Bergendi). (jb)