Fokozott közúti ellenőrzés a Rimaszombati járásban
2019. június 6. 08:01

A rendőrség célja az akcióval a forgalom biztonságának és folyamatosságának biztosítása – számolt be róla Petra Kováčiková, a besztercebányai kerületi rendőrség szóvivője.
A szóvivő elmondása szerint az ellenőrzések során az objektív felelősség elve érvényesül, melynek értelmében a szabálysértő gépkocsivezetőket nem feltétlenül állítják meg a helyszínen, a rendőrség utólag is postázhatja a büntetést kirovó határozatot a gépjármű tulajdonosának vagy üzemeltetőjének.
Rengeteg hírrel bombáznak minket különböző portálok, s nem könnyű felismerni a valódi- és álhíreket. Ezért is fontos, hogy olyan weboldalakról tájékozódjunk, amelyek megbízható, korrekt információkat nyújtanak.
Az ujszo.com szerkesztőségében minden nap azért dolgozunk, hogy Önök kizárólag ellenőrzött, valós híreket kapjanak weboldalunkon. Ennek biztosítása meglehetősen költséges. Mi viszont szeretnénk, hogy minden kedves olvasónk hozzájuthasson az ellenőrzött információkhoz, ez azonban az Önök anyagi segítsége nélkül hosszú távon nem lehetséges.
Ezért kérjük olvasóinkat, hogy járuljanak hozzá az ujszo.com működéséhez. Számítunk Önökre. Önök is számíthatnak ránk.
Ha támogatna bennünket, kattintson az alábbi gombra. Köszönjük.
Támogatom
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik. Egyben felhívjuk figyelmüket, hogy a kommentekhez tartozó IP címeket a rendszer elraktározza.