Tragikus kimenetelű baleset történt.
Felmászott a villanyoszlopra, agyoncsapta az áram a 14 éves fiút Pozsonyban
Nagy erőkkel vonult ki hétfőn a rendőrség és a mentőszolgálat a pozsonyi Telocvičná utcába, miután értesítést kaptak arról, hogy egy 14 éves fiú balesetet szenvedett.
A Joj értesülései szerint a tinédzser valahogyan átkecmergett a helyi sportlétesítmény kerítésén, majd felmászott egy villanypóznára. Amint az oszlop kereszttartójának magasságába ért, megcsapta az áram, amelynek következtében azonnal a földre zuhant.
A fiút gyorsmentővel a legközelebbi fővárosi kórházba szállították, ám olyan súlyosan megsebesült, hogy hiába próbálták az orvosok megmenteni az életét, sikerrel sajnos nem jártak.
A baleset hátterében álló pontos okok és körülmények feltárásával az ügyben illetékes rendőrőrs munkatársai foglalkoznak.
Ezt olvasta már ?
Nem megfelelő a hozzászólás?
A szabályokat sértő hozzászólás jelentéséhez jelentkezzen be, vagy töltse ki az űrlapot.Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.