Ha nem mennek ki időben, az illető meghalt volna.
Egy hallhatóan megrémült nő a hét elején azzal tárcsázta a 158-as segélyhívót, hogy 39 éves élettársa olyan üzenetet küldött neki, amelyben azt írta, ártani fog magának.
„Miután megkaptuk a bejelentést, hogy egy házban Feleden egy olyan személy tartózkodik, aki életveszélyben lehet, azonnal járőröket küldtünk a helyszínre” – közölte Mária Faltániová, a Besztercebányai Kerületi Rendőrkapitányság szóvivője.
A rendőrök percek alatt kiértek a megadott címre, a kaput azonban zárva találták, és a felszólításukra sem reagált senki, hiába kopogtak be az ablakon. A házban egyetlen lámpa sem égett. A járőrök végül úgy döntöttek, bemennek, ezért berúgták a bejárati ajtót, és átkutatták az összes helyiséget.
„Az egyik szobában rábukkantak a férfira, aki ekkor már eszméletlen állapotban volt. Sikerült szóra bírniuk, a mentők kiérkezéségi kommunikáltak vele” – tette hozzá Faltániová.
A férfit a mentősök a helyszínen ellátták, majd rohamkocsival a rimaszombati kórházba szállították.
(joj)
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.