<p>Legkevesebb 29 halálos áldozata van a Fülöp-szigeteken hétfőn és kedden tomboló trópusi viharnak, tíz embernek nyoma veszett - közölték kedden a szigetország illetékesei.</p>
Emberek tucatjai veszítették életüket Indonéziában egy trópusi viharban

Manila |
Az áldozatok áradások és földcsuszamlások következtében veszítették életüket. A mentés még tart. Az egyik földcsuszamlás helyszínén tizenketten lelték halálukat, a sár hat házat és két autót temetett be. Az egyik kocsiból segélykérő hangok hallatszanak. További részletek nem ismeretesek. A vihar súlyos anyagi károkat is okozott, az áradások hidakat sodortak el, utakat rongáltak meg.
Támogassa az ujszo.com-ot
A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!
Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.