Múlt héten 600-szor vonultak ki a tűzoltók

tűzoltó k

Múlt héten 600 helyszínre vonult ki a Tűzoltó és Mentőszolgálat (HaZZ). Legtöbbször műszaki segítséget nyújtottak (293), ezek közül legtöbbször Besztercebánya (59) megyében – közölte a tűzoltóság a közösségi hálón.

Emellett a tűzoltóság a 24. naptári héten 149 tűzesethez vonult ki, legtöbbször Pozsony (32) megyében. Közlekedési balesethez 141-szer riasztották őket, legtöbbször Zsolna (23) megyében, veszélyes anyagok miatt pedig összesen 17 alkalommal, abból négyszer Zsolna és négyszer Kassa megyében.

Nem megfelelő hozzászólás jelentése

Nem megfelelő a hozzászólás?

A szabályokat sértő hozzászólás jelentéséhez jelentkezzen be, vagy töltse ki az űrlapot.
Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?