Áthajtott a piroson, majd felborult és egy dombon landolt autójával egy nő

baleset k

Elképesztő baleset történt.

Szerdán egy 26 éves női nagy sebességgel hajtott át autójával Kassa egyik frekventált szakaszán, figyelmen kívül hagyva a közlekedési lámpák piros jelzését.

A Moldavská úton található körforgalomnál elvesztette uralmát járműve felett, melynek következtében az autó többször átfordulva egy építési területen landolt.

A baleset során az autó áthaladt a körforgalom közepén lévő villamospályán és zöldterületen, majd egy földkupacnak ütközött, és annak tetején kötött ki. A sofőr könnyű sérüléseket szenvedett, gyorsmentővel kórházba szállították.

A rendőrség vizsgálata szerint a baleset oka a sebesség helytelen megválasztása volt, emellett a járművezető figyelmen kívül hagyta az útviszonyokat.

Szerencsére az incidensben más járművek nem voltak érintettek, és a baleset idején gyalogosok sem tartózkodtak a helyszínen.

(joj)

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?