Tizenegy társát lőtte agyon egy rendőr Afganisztánban

Kabul |

<p>Tizenegy társát lőtte agyon egy rendőr szombaton Afganisztánban, majd a biztonsági erők vele is végeztek.</p>

Hírügynökségi beszámolók szerint az afganisztáni nemzeti rendőrség egyik tagja őrködő társaira nyitott tüzet a délnyugati Nimrúz tartomány Delaram körzetének egy távolabbi részén kialakított ellenőrző posztnál. A tartományi tanács egyik tagja szerint feltételezik, hogy a támadó a a tálibokkal állt kapcsolban.
A kabuli kormány egyik képviselője szerint viszont a támadó tálib lehetett, és az ügy kivizsgálásával megbízott tartományi rendőrségi tisztviselő úgy nyilatkozott, hogy nm rendőr, hanem egy rendőregyenruhába öltözött férfi hajtotta végre a támadást.

Hozzászólások

Kérjük a kommentelőket, hogy tartózkodjanak az olyan kommentek megírásától, melyek mások személyiségi jogait sérthetik.

Kedves olvasó!

Valószínűleg reklámblokkolót használ a böngészőjében. Weboldalunkon a tartalmat ön ingyenesen olvassa, pénzt nem kérünk érte. Ám mivel minden munka pénzbe kerül, a weboldalon futó reklámok némi bevételt biztosítanak számunkra. Ezért arra kérjük, hogy ha tovább szeretné olvasni a híreket az oldalunkon, kapcsolja ki a reklámblokkolót.

Ennek módját az “ENGEDÉLYEZEM A REKLÁMOKAT” linkre kattintva olvashatja el.

Engedélyezem a reklámokat

Azzal, hogy nem blokkolja a reklámokat az oldalunkon, az újságírók munkáját támogatja! Köszönjük!

18+ kép

Figyelem! Felnőtt tartalom!

Kérjük, nyilatkozzon arról, hogy elmúlt-e már 18 éves.

Támogassa az ujszo.com-ot

A támogatásoknak köszönhetöen számos projektet tudtunk indítani az utóbbi években, cikkeink pedig továbbra is ingyenesen olvashatóak. Támogass minket, hogy továbbra is függetlenek maradhassunk!

Ezt olvasta már?